Global Solutions Trainings UAE

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо глобальні рішення

Ми пропонуємо більше 30 відкритого зарахування та індивідуальні програми в ключових дисциплінах Лідерство і практика управління, бізнесу і професійного розвитку, підприємництва та бізнес-інновацій, маркетингу та бренд-менеджмент, бухгалтерський облік та фінанси, корпоративне управління та HR Solutions.

Незалежно від того, на якому етапі вашої кар'єри подорожі ви будете брати участь в наших програмах Executive Training & розвитку, що дозволить Вам максимізувати ваше вплив у вашій організації Натисніть Навчання Ефективне управління системи фінансового управління не дозволяє приймати обгрунтовані бізнес-рішення шляхом надання регулярних, своєчасною та актуальною фінансової і статистичної інформації. Ми можемо запропонувати фінансову консультації з питань управління, щоб заповнити короткостроковий розрив, а також забезпечити неповний робочий день фінансового директора вести довгострокові проекти.

Чому Global Solutions і консультантів в навчальний центр?

Ми здатні реагувати на будь-які вимоги до навчання зі швидкістю і ефективністю завдяки нашим великим досвідом, високий рівень наших співробітників і якості пулу наших ресурсів.

Ми приймаємо до сучасних методів навчання, щоб не відставати від безперервних наукових і технологічних досягнень Вибірково рекрутинг і призначення членів з кращого кваліфікацією, досвідом і взаємодії з учнями та потребами ринку. Ухвалення сучасної професійної підготовки і навчання методології, яка підкреслить активну участь учнів і зробити їх частиною процесу навчання. Наш метод навчання являє собою поєднання сучасного менеджменту, духовності та науки.

Навчальні програми і курсу замітки можуть бути підготовлені протягом дуже короткого проміжку часу і нової trarabic-бізнес-людина-робітник-в-officeaining області можуть бути повністю розроблені відповідно до клієнта (організація потребує аналізу).

Коли це абсолютно, безумовно, повинно бути доставлено правильно.

Причини для ведення бізнесу з Global Solutions:

Ми діагностуємо ваші потреби в навчанні, перш ніж ми призначаємо курс. Ви отримуєте найвище значення якості для ваших інвестицій. З питань підготовки кадрів ми конкуруємо тільки з орлами. Наші тренери добре обізнані, надійний, доброзичливий і професійний

МІСІЯ:

РОЗШИРЕННЯ професіоналів і формування майбутнього на робочому місці.

VISION:

Наше бачення збагачення процесу навчання, розвитку навичок і стати видатним Icon в області підготовки кадрів.

Наші викладачі:

Ми маємо багатомовних бізнесу і консультантів з питань управління & Sr. Інструктори, які мають міжнародний досвід роботи в поєднанні з поглибленим крос-культурної та галузевої специфіки знань ОАЕ і регіону.

ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

ексклюзивний - Ми надаємо нашим клієнтам найвищий рівень ексклюзивних програм, розроблених нашими фахівцями.

X - Global Quality SolutionsX = Розвиток.

Креативність - Нові ідеї стимулюють відкриття і стимулювати інновації, що ведуть до більш ефективному навчанню.

етично - Вам буде розглядатися з етичної точки зору, справедливо і чесно.

Лояльність - Задоволення клієнтів є наше ставлення і лояльність, робить роботу нашу поведінку.

Вивчення - Ми наполегливо працюємо на пошуку оптимальних рішень для розвитку безперервного професійного досвіду навчання.

обніматися - Ви будете перебувати в середовищі, яка охоплює і сприяє різноманітність серед людей і ідей.

зменшення - Ми працюємо на скорочення розриву між академічною підготовки і професійної підготовки.

клієнт - Ми завжди переконайтеся, що маємо справу з нашими клієнтами є час життя партнерства, а не тільки формальні відносини.

Досконалість - Для того, щоб бути визнаним центром передового досвіду для реалізації глобальних рішень ОАЕ і країнах Перської затоки

Режими тренувань ми пропонуємо:

Global Campus Solutions: Наш кампус вражаюче розташування в самому центрі Дубая сприяє 100% успіху програми навчання зі зручною зв'язку с.

Fly-мене-а-тренер: Відповідно до вимог клієнта, ми посилаємо експертні інструкторів корпоративним місцях. З нашим тренером на вашому місці, потрібно просто конференц-зал.

У прямому ефірі Віртуальний клас: Наш живий Віртуальний клас приносить вам привабливий чудовий досвід навчання, який дозволяє вчитися і здобувати знання, не виходячи зі свого будинку або офісу. Привабливі тренування, додати до нього зручність вашого місця і часу, за вирахуванням витрат і клопоту подорожі.

Розташування

Дубай

Address
Office No: 2302, The Prism Towers,
Business Bay,

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати