English Training Lounge

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа англійської мови, який ви контролюєте ...

В англійському Training Lounge ми розуміємо, що сучасний світ не зупиняється просто тому, що нам потрібно його! Тому ETL пропонує школу англійської мови, який є гнучким, як вам це потрібно, щоб бути. Ми доставляємо навчання англійської мови в той час і місце за вашим вибором! Ми не 9 до 5 англійського як другої школи, тому що ми знаємо, що життя 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ми англійською Training Lounge раді запропонувати світові англійської як другої мови школи, який буквально в ваших руках!

Англійська Навчання Lounge - школа англійської мови для глобальної аудиторії

Ласкаво просимо туди, де ви хочете бути!

ПРО ПІДГОТОВКУ LOUNGE АНГЛІЙСЬКОЇ

  • Вивчення англійської мови в той час і місце, яке підходить вам
  • Дослідження з досвідченим викладачем англійської мови
  • Підключення до глобальної англійської досвіду навчання

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД НАШОГО ЗАСНОВНИКА - ДАН НЬЮТОН

Англійське Навчання Lounge з'явилася на світ в грудні 2009 року, як ідея, яку я повинен був додатково підтримувати студент професійного ESL в коледжі я викладав в Ер-Ріяді в Саудівській Аравії. У 2011 році англійський Навчання Lounge була зареєстрована як компанія з обмеженою відповідальністю, і ми пішли з групи підтримки на навчання англійської мови та професійної підготовки школи з глобальним охопленням. Було ясно, що потреби багатьох студентів англійської мови не були встановлені в камені, і що кожен студент мав свої особливості англійського бажання навчання. Ми зібрали ряд досліджень, щоб з'ясувати, який саме тип викладання англійської мови та підготовки потенційних студентів хотіли. Отримані дані показали, велика кількість невдоволення традиційними курсами навчання ESL і багато з того, що вчили в школі було мало ніякого відношення до студентів академічних або кар'єрних шляхів. За допомогою цієї інформації я хотів розробити школу англійської мови, який був про учня, пропонуючи те, що вони потребують і хочуть, щоб для них, щоб отримати максимальну віддачу від їх досвіду навчання з нами. Я знав, що ETL повинен бути гнучкими і різноманітними, як у викладанні англійської мови та навчанні як потреби кожен з наших студентів. Коротше кажучи, ми повинні були бути конкретними в наших програмах і пропонують стільки вивчення англійської мови маршрутів відповідно до вимог всіх ESL учнів.

Ми прагнемо бути провідними в світі онлайн і обличчя до обличчя мовної школи / компанії і вважаємо, що ключ до успіху є прямолінійними навчальними курсами, які обслуговують наші клієнти, і навчати потреби. Залежно від вимог замовника, ми можемо поставити повністю індивідуальну програму навчання або при необхідності більш структурований, традиційний навчальний шлях - все в той час і місце, зручне для того, хто навчається.

Я сподіваюся, що всі, хто прийшов вчитися і тренуватися з англійським Training Lounge мають зручніше і прогрес в їх вивчення англійської мови для досягнення своїх цілей в майбутньому.

Даніель Ньютон - засновник і директор з навчання англійської Lounge, ETL

КУРС ЗБОРИ І НАВЧАННЯ БЛОКІВ

Наші навчальні курси доставлені в навчальних блоках 4, 6, 8, 10 або 12 годин з можливістю додавання, на кілька годин, якщо це необхідно. Для корпоративного клієнта ми пропонуємо на замовлення блок дослідження, яке рядний з потребує їх конкретному англійською навчанні - (навчальний блок годин в залежності від курсу навчання і англійських вимог).

СПИТАЙТЕ СЕБЕ, "Де я хочу бути в житті?

Англійська Навчання Lounge був заснований на принципі, що англійська мова буде приймати вас далі. Крім того, у вашому особистому житті, далі у вашому професійному житті і в подальшому в своїй академічного життя. Найбільший подарунок, Англія дала світу є англійською мовою. Ми вважаємо, що кожна людина має можливість вчитися і розвивати навички англійської мови, або будь-який інший мову. У ETL ми вас, що один крок ближче до реалізації свого потенціалу ... Ласкаво просимо туди, де ви хочете бути!

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Англійська метод навчання Lounge навчання дає учневі можливість говорити по-англійськи в впевненому і достовірному способі. Це дає помітне поліпшення прослуховування і навички розуміння того, якого навчають. Це, в свою чергу, призводить до більш вільно і ритмічному англійської мови читання та вимови.

УРОКИ

ETL пропонує програму навчання, які відповідають легко в чий спосіб життя. ETL навчаються зв'язатися з нашими тренерами особисто або в Інтернеті за допомогою ряду конференцій платформ, Skype @ ETL-англійський є найбільш популярним. Після кожного 50-хвилинного заняття якого навчають слід перелік речей, що тепер вони можуть робити і говорити англійською мовою або обраним мовою навчання. З тренером допомагає, учень починає виділяти і розпізнавати свої помилки і області їх здібностей / англійської мови, які потребують поліпшення. З керівництвом ETL учнів фактично починає виявляти англійська або мову навчання для себе!

Розташування

Абу-Дабі

Address
ETL, PO Box 95005
Абу-Дабі, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати

Буенос-Айрес

Address
Буенос-Айрес, Буенос-Айрес, Аргентина

Богота

Address
Богота, Богота, Колумбія

Ріо-де-Жанейро

Address
Ріо-де-Жанейро, Держава Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Сантьяго

Address
Сантьяго, Столичний регіон Сантьяго, Чилі

Буенавіста

Address
Буенавіста, Штат Мексика, Мехіко

Буенос-Айрес

Address
Буенос-Айрес, Буенос-Айрес, Аргентина

Богота

Address
Богота, Богота, Колумбія

Ріо-де-Жанейро

Address
Ріо-де-Жанейро, Держава Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Сантьяго

Address
Сантьяго, Столичний регіон Сантьяго, Чилі

Буенавіста

Address
Буенавіста, Штат Мексика, Мехіко

Дубай

Address
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Бангкок

Address
Бангкок, Таїланд

Пекін

Address
Пекін, Пекін, Китай

Делі

Address
Делі, Індія

Ханой

Address
Ханой, Ханой, Вієтнам

Гонконг

Address
Гонконг, Гонконг

Куала-Лумпур

Address
Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія

Ер-Ріяд

Address
Ер-Ріяд, Провінція Ер-Ріяд, Саудівська Аравія

Сеул

Address
Сеул, Сеул, Південна Корея

Шанхай

Address
Шанхай, Шанхай, Китай

Сінгапур

Address
Сінгапур, Сінгапур

Тайбей

Address
Тайбей, Тайвань

Токіо

Address
Токіо, Японія

Джакарта

Address
Джакарта, Індонезія

Барселона

Address
Барселона, Каталонія, Іспанія

Берлін

Address
Берлін, Берлін, Німеччина

Берн

Address
Берн, Кантон Берн, Швейцарія