ACC Aviation Career Center

Введення

Прочитайте офіційний опис

Основні причини, чому Ви обираєте Авіаційний Кар'єрний Центр як свого тренерського партнера

ІНСТРУКТОРИ: досвідчені інструктори авіакомпанії надають вам найвищий лінійний рейс і теоретичні заняття

Аеропорт: тренування на міжнародному аеропорті, надає вам безцінний досвід для майбутньої кар'єри в якості пілота авіакомпанії

НАВЧАННЯ: оптимізоване навчання авіакомпанії, що підвищує рівень авіатранспорту та використання сучасних навчальних технологій

БЕЗПЕКА: з бездоганною безпекою, безпека - це не лише гасло для нас, це спосіб мислення та виконання

МІСЦЕ: розташований у самому серці Європи, з'єднання з цілою Європою менш ніж за 2 години

Аеропорт

До аеропорту Марібор, який знаходиться поруч з автомагістраллю A1, поруч з автомагістраллю A4, легко доїхати на автомагістралі, автобусі або поїзді. Інші міста поблизу аеропорту: Любляна (120 км), Грац (77 км) і Загреб (107 км). Він також легко доступний залізницею з усіх напрямків.

У 2005 році була реконструйована система приземлення приладу ILS CAT I та розподільна трансформаторна станція, а згодом з аеропорту було здійснено регулярні рейси Slovenian Spirit, підрозділ Styrian Spirit, який пропонував регулярні рейси до Парижа та Зальцбурга.

Новий термінал аеропорту був відкритий у 2012 році з потужністю щонайменше 600 000 людей на рік, а в 2013 році старий старий термінал також був відремонтований. Контроль повітряного руху (АТС) - це служба, що надається наземними контролерами, які направляють повітряні судна на місцевості та через контрольоване повітряний простір, а також можуть надавати консультаційні послуги літакам в неконтрольованому повітряному просторі. Основна мета УВС у всьому світі - запобігти зіткненню, організувати та прискорити потоки трафіку, надавати інформацію та іншу підтримку пілотам. Постачальник послуг повітряного руху в Словенії - агенти Авіалінії Словенії та SLOVENIA CONTROL з сертифікацією Single European Sky, які надають аеронавігаційні послуги, які є безпечними, гнучкими та найвищою якістю в повітряному просторі Словенії. Досягнення, гарантування та постійне вдосконалення визначених рівнів безпеки.

Студенти такого роду середовищ протікають набагато ефективніше за своїм навчально-тренувальним процесом і добре адаптуються до ситуації руху та поведінки в таких умовах, під час усіх модулів польоту, стають конкурентоспроможними, успішними та безпечними пілотами.

Повітряні простори та аеропорти

Навчання проводиться в самому серці ЄС, з винятково щільним середовищем та варіантами оптимального навчання польотів від Альп до Середземного моря. Всі аеропорти в околицях також використовуються нашою польською школою для розширеного навчання пілотів. Місце навчання є ідеальним середовищем для учнів, тому що він навчається точному візуальному та інструментальному навігації в різних типах повітряних просторів та орієнтирів.

У Словенії є три міжнародні, великі аеропорти. Вони оснащені різними типами обладнання, готують льотчика-студента, щоб ознайомитися з усіма цими типами, щоб він міг пізніше зустрітися зі своїми фактичними посадами в якості другого пілота або капітана. У всіх аеропортах є системи точності (ILS) і неточні засоби (VOR-DME, NDB-Locator тощо), доступні для високоякісного навчання IR (приладобудування).

Більша частина більшості словенських районів повітряного простору класифікується як клас E, до 7,500 футів, що означає практично безкоштовне польоти для всіх візуальних тренувальних польотів. Студенти можуть вибирати серед 15 різних аеропортів, де 13 з них є безкоштовними для всіх посадкових та виїздах. Аеропорти асфальтовані (мають асфальтові злітно-посадкові смуги) і траві аеродромів. Студенти використовують їх обох, щоб дізнатись про відмінності в техніці посадки.

Оголошення про рейс - це дуже просте завдання - всі плани польоту подаються через інтернет-мін. За 30 хвилин до польоту та інших документів чи схвалень, необхідних державі, для необмеженої польотної підготовки та проведення навчальної програми.

Аеропорт "Кар'єра авіації" розташований у міжнародному аеропорту "Марібор" (Едвард Русіян). До аеропорту Марібор, який знаходиться поруч з автомагістраллю A1, поруч з автомагістраллю A4, легко доїхати на автомагістралі, автобусі або поїзді. Інші міста поблизу аеропорту: Любляна (120 км), Грац (77 км) і Загреб (107 км). Він також легко доступний залізницею з усіх напрямків.

У 2005 році була реконструйована система приземлення приладу ILS CAT I та розподільна трансформаторна станція, а згодом з аеропорту було здійснено регулярні рейси Slovenian Spirit, підрозділ Styrian Spirit, який пропонував регулярні рейси до Парижа та Зальцбурга.

Новий термінал аеропорту був відкритий у 2012 році, потужність якого становитиме щонайменше 600 000 чоловік на рік, а в 2013 році старий термінал був також відремонтований. Контроль повітряного руху (АТС) - це служба, що надається наземними контролерами, які направляють повітряні судна на місцевості та через контрольоване повітряний простір, а також можуть надавати консультаційні послуги літакам в неконтрольованому повітряному просторі. Основна мета УВС у всьому світі - запобігти зіткненню, організувати та прискорити потоки трафіку, надавати інформацію та іншу підтримку пілотам. Постачальник послуг повітряного руху в Словенії - агенти Авіалінії Словенії та SLOVENIA CONTROL з сертифікацією Single European Sky, які надають аеронавігаційні послуги, які є безпечними, гнучкими та найвищою якістю в повітряному просторі Словенії. Досягнення, гарантування та постійне вдосконалення визначених рівнів безпеки.

Контроль повітряного руху (АТС) - це служба, що надається наземними контролерами, які направляють повітряні судна на місцевості та через контрольоване повітряний простір, а також можуть надавати консультаційні послуги літакам в неконтрольованому повітряному просторі. Основна мета УВС у всьому світі - запобігти зіткненню, організувати та прискорити потоки трафіку, надавати інформацію та іншу підтримку пілотам. Постачальник послуг повітряного руху в Словенії - агенти Авіалінії Словенії та SLOVENIA CONTROL з сертифікацією Single European Sky, які надають аеронавігаційні послуги, які є безпечними, гнучкими та найвищою якістю в повітряному просторі Словенії. Досягнення, гарантування та постійне вдосконалення визначених рівнів безпеки.

Студенти цього виду навколишнього середовища проходять значно ефективніший процес навчання і добре адаптуються до ситуації руху та поведінки в такому середовищі, протягом всіх модулів польоту, стають конкурентоспроможними, успішними та безпечними пілотами.

х

Розташування

Марібор

Address
Letališče Edvarda Rusjana Maribor (MBX)
Марібор, Адміністративна одиниця Марібор, Словенія