Seychelles Tourism Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Академія туризму Сейшельських островів є єдиним коледж туризму на Сейшельських островах.

Академія Туризму Сейшельських островів бере на себе відповідальність за забезпечення якості та надійності своїх навчальних програм дуже серйозно. В Академії ми зобов'язані планувати наші курси навчання уважно реагувати на потреби студентів. Ми постійно оцінювати ефективність кожної навчальної програми з точки зору зміни його призводить до студентів і вносити поліпшення в цих програмах, з тим щоб більш чуйно реагувати на потреби роботодавця. Ми також прагнемо до збільшення обсягу і ряд положень, доставлених до роботодавців, отже, задоволення потреб ринку праці.

Нові плани йдуть з неминучим будівництвом нового хай-тек, сучасний комплекс, який буде краще відповідати учню потреба і попит.

трохи історії

Відкриття міжнародного аеропорту в 1972 році за умови, що початковий імпульс для модернізації стандарту послуг і об'єктів в зростаючій кількості готелів і підприємств громадського харчування, які були побудовані в результаті цього великого розвитку.

У 1976 році багато нововведень мали місце, і були відкриті для публіки двері школи, так що студенти можуть отримати практичний досвід. Після цього Seychellois були навчені, щоб навчити майбутніх поколінь студентів. Перша група студентів після першої програми зробили практичні дослідження в промисловості, в той час як Міністерство освіти зайнятих тим, хто хотів би працювати в школі, вчився французьких інструкторів.

До січня 1978 року слухачі були готові приступити до остаточної підготовки в Ecole Hoteliere де Парі в якості повноцінних інструкторів. До грудня 1979 року ці фірми повернулися і готові почати навчання.

Незважаючи на відносно обмежені можливості тих днів, багато хто з тих студентів, які навчалися в школі в період між 1976 і 1982 пішли на кар'єру за кордоном, або мати успішний бізнес на Сейшельських островах.

Бачення і місія

ДПА Бачення

Щоб бути визнаним в якості ведучого гостинності та туризму навчальним закладом в регіоні, що має хорошу репутацію для своїх програм на пропозицію і якість своїх випускників.

Місія

Для того, щоб навчати, розвивати і модернізувати прихильною випускники шкіл і працівники туризму з метою забезпечення Висококомпетентні туризму робочої сили з метою підвищення загальної конкурентоспроможності країни на шляху до досягнення стійкого розвитку туризму.

мети

  • Підвищення якості та стандартів навчання запропонував дослужебной студентів і за місцем роботи персоналу від індустрії туризму;
  • Надання можливості професійного розвитку та навчання для всіх співробітників, з тим щоб поліпшити якість і стандарти щодо їх теперішніх та майбутніх ролей і обов'язків в академії;
  • Мотивувати і зберегти всіх співробітників на основі взаємної довіри і поваги, наявність можливостей і стимулів для професійного розвитку, навчання і просування по службі;
  • Реконструкція об'єктів і інфраструктури в академії у відповідність з місією і баченням Академії, міжнародних норм і стандартів і з урахуванням нинішніх і майбутніх потреб індустрії туризму Сейшельських островів;
  • Взаємодія з і отримати підтримку з боку всіх партнерів, включаючи уряд Сейшельських через Міністерство туризму і Ради з туризму Сейшельських островів (STB) і приватним сектором в підтримку місії, бачення і стратегічних цілей Академії;
  • Переконайтеся в тому, що кошти та інші ресурси, що виділяються в рамках щорічного бюджету та інших джерел ефективно і стійко управляти на підтримку місії, бачення і стратегічних цілей Академії;
  • Урізноманітніть і розширити діапазон дослужебной і без відриву від роботи програми навчання, пропоновані в академії завдяки спільним зусиллям і підтримувати партнерські відносини з місцевими та міжнародними партнерами Академії;
  • Залучити і пропонують іноземним студентам дослужебной і в обслуговуванні можливостей для навчання в академії;
  • Встановлення міцних партнерських відносин з спільнотою і взаємодіяти з ними за допомогою заходів та ініціатив щодо поліпшення загального туризму на Сейшельських островах і;
  • Розробка організаційної структури і культури, яка буде надано право вести якісний ріст в напрямку більш сталого майбутнього для академії.

Основні цінності

досконалість: Ми прагнемо відповідати найвищим стандартам туризму та індустрії гостинності. Ми прагнемо до поліпшення за діапазоном пропонованих програм, якість наших співробітників і випускників, а також стандарти сервісу, пропонованих нашим клієнтам.

Етика: Ми прагнемо до найвищих стандартів поваги, чесності, відповідальності та професіоналізму. Ми очікуємо, що поведінка наших співробітників і студентів, які будуть засновані на взаємній довірі і повазі, і рухомий найвищими етичними стандартами.

Робота в команді: Ми цінуємо спільну роботу в якості інтегрального підходу в об'єднанні ряд талантів для прийняття обґрунтованих рішень і спільних дій. Ми вважаємо, що в обміні знаннями і досвідом та підтримки наших співробітників і студентів, щоб повністю розкрити свій потенціал.

послуги: Ми прагнемо пропонувати найвищі стандарти обслуговування наших співробітників, студентів і клієнтів. При цьому ми прагнемо продати академії в якості навчального закладу вибору для майбутніх студентів і продавати Сейшельські острови в якості кінцевого пункту вибору для потенційних клієнтів.

різноманітність: Ми підтримуємо різноманітність співробітників і студентів і цінують їх необхідність в створенні середовища, яка є безпечною, сприятливої ​​і привітні. Ми також прагнемо до різноманітності в нашому навчальному плані і послуги пропонованих нашим клієнтам.

зростання: Ми віддані зміцненню особистого і професійного росту співробітників і студентів, сприяючи безперервного навчання і розвитку лідерства у всіх наших починаннях.

партнерства: Ми працюємо з місцевими та міжнародними партнерами в сфері туризму та індустрії гостинності, щоб поліпшити якість підготовки та обслуговування, ми пропонуємо студентам і клієнтам. Ми цінуємо їхній внесок в наданні допомоги в академії досягти своє бачення, місію і стратегічні цілі.

Розташування

Вікторія

Address
P.O Box 1051
La Misere
Mahe

Вікторія, Мон Флорі, Сейшели