GBN Training Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО УЧАСНИКІВ БІЗНЕС-МЕРЕЖОЧНОГО ЦЕНТРУ (GBNTC)

Заснована в 1993 році, Група бізнес-мереж країн Перської затоки (GBN) перетворилася на одну з найбільших ділових мереж у регіоні Перської затоки, пропонуючи професійні консультації та спеціалізовані технічні послуги з доданою вартістю у постійно розвиваються сферах водопостачання, автоматизації та охорони навколишнього середовища .

Навчальний центр бізнес-мереж Gulf (GBNTC), дочірня компанія GBN, заснована в 2006 році, пропонує високоякісні внутрішні курси та програми сертифікації в галузі управління бізнесом, інформаційних технологій, досліджень з питань сталого розвитку, навколишнього середовища та обладнання, техніки та наук про життя. GBNTC також пропонує високоякісні та унікальні програми професійної підготовки для фахівців, які хочуть вивчати нові навички, пов'язані з конкретною торгівлею або професією.

Всі навчальні програми та курси, що пропонуються GBNTC, спеціально підібрані відповідно до конкретних потреб наших делегатів та зацікавлених організацій. Ми організовуємо ці навчальні курси у співпраці з Навчальними курсами Аравії. Наші програми мають на меті допомогти тим організаціям, які хочуть, щоб їхні працівники підвищили свої навички та знання в різних галузях навчання. GBNTC також планує відкривати програми навчання та сертифікати, які відповідають більшості навчальних бюджетів та рівня кваліфікації своїх співробітників.

Наші курси накопичують популярність серед старших бізнесменів і керівників думок, фахівців, консультантів і навіть академіків з часом. В даний час ви можете вибрати з різних курсів, в наступних областях навчання:

 • Бізнес Менеджмент
 • Інформаційні технології
 • Навколишнє середовище
 • Дослідження сталого розвитку
 • Професійне навчання
 • Наук про життя
 • Навчання пожежі, безпеки та хазмати

У нашій пропозиції щодо підвищення кваліфікації регіональних бізнес-професіоналів, ми також час від часу додамо нові програми та сертифікати. Зараз ми можемо з гордістю сказати, що команда висококваліфікованих та сертифікованих фахівців, кожен експерт у своїй галузі, доставляє ці курси учасникам, які приїхали з різних країн регіону Перської затоки. Найголовніше, що наші випускники працюють у деяких найбільших організаціях країн ПАРК та інших частинах світу.

Останнє, але не найменш важливе; ми швидко розвиваємося в головний навчальний ресурс, особливо для регіону Мена. Ми розвиваємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, щоб залишатися в курсі нових технологій та постійно оновлювати наші програми. Ми прагнемо забезпечити унікальний навчальний досвід, який дозволить вам задовольнити потреби вашої організації та досягти нових висот успіху.

VISION AND MISSION

Заснована в 1993 році, Business Network Group Gulf (GBN) перетворилася на одну з найбільших ділових мереж у регіоні. Навчальний центр бізнес-мереж Gulf (GBNTC), дочірня компанія GBN, заснована в 2006 році, спеціалізується на індивідуальних курсах підвищення кваліфікації в рамках власних навчальних програм, що базуються на специфічних потребах організацій. GBNTC надасть ці навчальні курси для осіб в організаціях, які хочуть покращити своїх працівників у різних спеціалізованих галузях навчання. GBNTC - це місце, де компанії зацікавлені у підготовці своїх співробітників та сертифікації їх у спеціальних сферах навчання від відомих інститутів та провідних наукових працівників, консультантів та викладачів. Ми прагнемо забезпечити унікальний навчальний досвід, спеціально розроблений для потреб вашої організації.

Наша місія полягає у наданні людям знань, де вони можуть навчатися та відрізнятись у своїх сферах навчання.

Наше бачення - стати провідним навчальним центром у регіоні, який допоможе побудувати краще суспільство, громаду та робочу силу, забезпечивши якісну підготовку.

Наші цінності:

 • Повага: ми пропонуємо навчальну середу, яка охоплює та сприяє різноманітності ідей та людей.
 • Досконалість: ми пропонуємо досконалість та якість наших учасників програми.
 • Творчість: ми заохочуємо нові ідеї та заохочуємо творчість у наших класних кімнатах, що веде до більш ефективного навчання.
 • Доброчесність: ми ставимось до всіх наших делегатів чесно, справедливо та етично.
 • Сервіс: Ви отримаєте найвищий рівень обслуговування провідних клієнтів.
 • Навчання протягом усього життя: ми віримо у те, що пропонуємо такі умови для наших делегатів, які розвивають безперервне навчання.

ЧОМУ GBNTC?

Ми розвиваємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, щоб наші програми були актуальними та відповідали потребам клієнта, вимогам промисловості та вимогам ринку. Незалежно від того, чи є у вас тисячі працівників або лише два, ми знаємо необхідне навчання і знаємо, як краще забезпечити це навчання своїм працівникам. У партнерстві з провідними університетами Айві та провідними експертами галузі; ми прагнемо забезпечити унікальний навчальний досвід, спеціально розроблений для потреб вашої організації. Основна послуга, яку надає ГБНТЦ, полягає в тому, щоб полегшити та організувати індивідуальні навчальні курси від відомих інститутів, які дозволять індивідуалам отримувати сертифікати у кожній галузі навчання, що надасть організаціям найкращу позицію, яка дозволить їм негайно попередитись конкурентна ділова арена.

Розташування

Аль-Хобар

Address
P.O. Box 77509,
Alfannar building #7, Qurtaba neighborhood on King Fahd Rd

31952 Аль-Хобар, Східна провінція, Саудівська Аравія