American European Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Американська готельна академія була заснована в 2007 році в Брашові, Румунія, як перша міжнародна школа менеджменту готелів в країні з основною метою надання освіти

Ми віримо у змішуванні професійно-орієнтованої освіти з навчанням прикладних навичок у міжнародних умовах у різних дисциплінах управління гостинністю, які не доступні в багатьох традиційних вищих навчальних закладах. Це основа, на якій була побудована школа, і саме так ми допомагаємо нашим студентам досягти своїх кар'єрних цілей.

Наші студенти в даний час навчаються з 30 міжнародних факультетів, всіх досвідчених професіоналів або магістрів і кандидатів наук. виховані вчителі. Заняття і практичні заняття відбуваються в школі, в центрі міста Брашов, красивому місті середнього розміру, розташованому в самому серці країни, тоді як розміщення промисловості пропонується в основному в Сполучених Штатах і Європі.

Після успішної реалізації першої міжнародної програми вищої освіти в галузі управління гостинністю в Румунії, школа посилює свою міжнародну спрямованість, відкриваючи свої двері для іноземних студентів і створюючи другий навчальний центр в Нью-Йорку.

Кінцевим результатом, на який ми прагнемо, є глобальна група випускників, які стануть майбутніми корпоративними лідерами та підприємцями, які продовжуватимуть розвивати інноваційну сферу.107647_pexels-photo-1438072.jpegБуро Тисячоліття / Пексель

Місія

Місія American Hotel Academy полягає в тому, щоб просувати професійно-орієнтоване навчання та навчання прикладних навичок з міжнародною перспективою в різних дисциплінах управління гостинністю, які не доступні в багатьох традиційних вищих навчальних закладах. Ми прагнемо підготувати наших студентів до успіху на світовому ринку.

Це досягається поєднанням академічної строгості з професійною підготовкою та усвідомленням культурної різноманітності, концентруючись на професійному та особистісному зростанні наших студентів.

Наша місія закликає нас заохочувати більш тісні зв'язки з промисловістю, сприяти відданості служінню, прищеплювати лідерство, надихати захоплення творчістю та підприємництвом та відзначати багатокультурне різноманіття.

Розташування

Брайов

Address
Strada Vlad Tepes nr.16
500092 Брайов, Брайовський повіт, Румунія

Нью-Йорк

Address
48 Wall Street, 11th Floor,
New York, NY, 10005 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Програми