Tyumen State Oil and Gas University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ТюмГНГУ - один з найбільших науково-освітніх комплексів Росії, що включає всі рівні освіти від загальної середньої, среднегопрофессиональногои вищої освіти (спеціалітет, бакалаврат, магістратура) до аспірантури та докторантури, програми підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, програм елітного технічної освіти. ТюмГНГУ - єдиний університет від Уралу до Тихого океану, який здійснює підготовку кадрів всіх рівнів по всьому спектру спеціальностей стратегічно важливої ​​для країни нафтогазової галузі. За експертними даними, 65-70% випускників вузів, які працевлаштувалися на підприємства нафтогазової галузі регіону, становлять випускники ТюмГНГУ.

Університет надає освітні послуги за 4 спеціальностями, 38 напрямками бакалаврату і 24 напрямками магістратури. В ТюмГНГУ збережені напрямки спеціалітету, визнані стратегічно важливими для Росії. На сьогоднішній день в ТюмГНГУ реалізується 388 освітніх програм усіх рівнів підготовки.

Закладу вищої професійної освіти ТюмГНГУ представлені в Тюмені чотирма інститутами: Інститут геології і нафтогазовидобутку, Інститут транспорту, Інститут промислових технологій та інжинірингу, Інститут менеджменту та бізнесу.

В структуруТюмГНГУ входять філії, расположенниена території Тюменської області в містах Новий Уренгой, Небраска, Сургут, Нижньовартовськ, Тобольськ, Ялуторовск, Заводоуковськ. У складі вузу діють науково-дослідні інститути, центри та лабораторії, 4 з них створені спільно з РАН.

Партнерські стосунки протягом багатьох років пов'язують ТюмГНГУ з найбільшими нафтогазовими, транспортними і сервісними компаніями. Такими як ВАТ «ЛУКОЙЛ», ВАТ «Сібнефтепровод», ВАТ «Газпром», ВАТ «НК« Роснефть »,« Бейкер Хьюз »,« Шлюмберже »,« Халлібуртон »,« КЦА ДойтагДріллінг »,« Репсол »та ін.

Пріоритетним напрямком у співпраці університету з підприємствами є укладення довгострокових комплексних договорів, які передбачають підготовку фахівців з вищою освітою, підвищення кваліфікації працівників підприємств, проведення днів компаній, організацію практик студентів, працевлаштування випускників. Підприємства-партнери надають велику допомогу вузу в оновленні та модернізації навчально-виробничої бази - це створення обладнаних за останнім словом техніки лабораторій, аудиторій, комп'ютерних класів, навчальних центрів.

ТюмГНГУ володіє потужним науковим потенціалом, який був накопичений протягом декількох десятиліть. Сьогодні в складі наукового корпусу ТюмГНГУ 225 докторів наук, професорів, 787 кандидатів наук, доцентів. Серед них 3 академіки, 4 члена-кореспондента РАН і більше 100 дійсних членів і членів-кореспондентів Академій наук, лауреат Ленінської премії, 3 лауреата Державної премії, 7 заслужених діячів науки і техніки РФ.

В даний час в ТюмГНГУ навчається понад 1400 громадян з країн ближнього (Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Молдова, Україна, Таджикистан, Грузія, Туркменістан) і далекого (Великобританія, США, Канада, Німеччина, Китай, Франція, Монголія) зарубіжжя. Спеціально для іноземних учасників розробляються цікаві програми додаткової освіти, літні і зимові, які не тільки дозволяють познайомитися з традиціями та звичаями жителів Західного Сибіру, ​​підвищити рівень знання російської мови, а й перейняти досвід провідних експертів нафтогазової галузі.

Все активніше розвивається співпраця ТюмГНГУ із зарубіжними вузами-партнерами за посередництва і фінансової підтримки зацікавлених іноземних підприємств нафтогазового сектора економіки. Це програми «включеного навчання» Інституту геології і нафтогазовидобутку ТюмГНГУ та Інституту нафтогазової техніки Технічного університету м Клаусталь (Німеччина) та Інституту геології і нефтегазодобичіТюмГНГУ та Інституту «Вища школа гірських робіт Мадридського університету (Іспанія).

З червня 2007 року випускники та викладачі ТюмГНГУ можуть отримати європейську додаток до диплома.

Розташування

Тюмень

Address
Tyumen State Oil and Gas University
38, Volodarskogo St.

625000 Тюмень, Тюменська область, Росія