Прочитайте офіційний опис

114187_rsz_114139_n.jpg

Про університет

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова (IEML) був заснований в 1994 році і нині є найбільшим приватним вищим навчальним закладом в Республіці Татарстан і в усьому Поволжі. Її засновник, доктор Віталій Тімірясов, один з випускників Казанського та Московського університетів, заклав кращі традиції класичної університетської освіти у створенні нової школи.

Університет входить до числа 100 кращих російських вищих навчальних закладів і 5 найкращих приватних університетів Росії, має офіційну золоту медаль «Європейська якість» за впровадження системи «Менеджмент якості» (ISO 9001: 2008).

З 2010 року викладачі університету щорічно стають переможцями конкурсів: «Краща інноваційна лекція» та «Кращий викладач університету».

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова (IEML) був першим навчальним закладом в Республіці Татарстан, який створив інтегровану мережу зв'язків між відділами та філіями інституту. Ця мережа побудована на обладнання та обладнання Cisco для відеоконференцій «Tandberg». Його поєднання з волоконно-оптичними мережами та власною інноваційною розробкою програмного забезпечення університету «Idis Education» дозволило оптимізувати управління навчальними процесами в університеті та перевести його на абсолютно новий рівень.

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова (IEML) - провідний вищий навчальний заклад в Науково-освітньому кластері торгівлі, індустрії гостинності та послуг в Республіці Татарстан.

Місія

  • Задоволення потреб індивідів, суспільства та держави для отримання знань на основі безперервної освіти, що відповідає сучасним вимогам інноваційного розвитку та модернізації освіти та науки.
  • Навчання компетентних та конкурентоспроможних фахівців нової освіти, здатних розвивати науку, бізнес, приймати ефективні рішення та проводити конкретні дослідження, що узгоджуються з національним статусом та вигодами.
  • Створення необхідних умов для впровадження та ефективного використання інноваційних освітніх технологій та наукових результатів.
  • Виховання професійно компетентних, соціально активних та соціально відповідальних осіб.

Доступні навчальні програми:
  • російський
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Kazan Innovative University

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова пропонує інтенсивний курс вивчення російської мови як іноземної, складений кращими фахівцями університету. Протягом рок ... [+]

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова пропонує інтенсивний курс вивчення російської мови як іноземної, складений кращими фахівцями університету. Протягом року студенти можуть освоїти як російську мову, так і середні дисципліни, необхідні для вступу до будь-яких університетів Російської Федерації.

Заняття з понеділка по суботу;Висококваліфіковані викладачі, щорічно проходять підвищення кваліфікації;Додаткові дисципліни: історія, суспільствознавство, математика, фізика, хімія, біологія, інформатика;Сучасні інтерактивні методи навчання;Прийом заявок на 1 рік та 1,5 року навчання (вересень, січень, березень);Офіційний сертифікат про закінчення курсу;Можливість отримання державного акта володіння певним рівнем мови;Допомога в зборі та підготовці документів для подальшого вступу до ВНЗ РФ.... [-]
Росія Kazan
Вересень 2019
російський
Денне навчання
12 - 18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Kazan Innovative University About Us