Educacentre Language School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вивчайте російську з EducaCentre.

educa_centre_

Наша школа була заснована в 1989 році і протягом останніх 20 років ми побудували репутацію для забезпечення високої якості курсів російської мови в Санкт-Петербурзі.

Щороку ми вітаємо сотні студентів з більш ніж 50 різних країн, в тому числі Бразилії, Німеччини, Франції, Італії та Великобританії.

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити відмінну якість курсів російської мови за найдоступнішими цінами. Будь ви хотіли б вивчити російську мову для бізнесу або для повсякденного життя і спілкування або просто для власного задоволення, у нас є курс, який відповідає вашим потребам!

Коли ви вирішили вчитися в Educacentre, ви приєднаєтеся наших студентів з усього світу, поділяючи ті ж бажання вивчати російську мову в культурній столиці Росії.

Всі наші курси проводяться цілий рік, так що ви можете почати щоразу, коли ви хотіли б.

Будь ласка, знайдіть час, щоб дізнатися про наших якісних курсів і великі ціни.

Якщо у вас є які-небудь питання, то зв'яжіться з нами і ми будемо раді допомогти Вам!

Чому EducaCentre?

З професійним викладання забезпечується кваліфікованими викладачами; живий, динамічний і ефективний мовні курси, ряд ретельно відібраних варіантів розміщення, цікавих заходів і персоналізованої підтримки, ми пропонуємо вам найкраще обслуговування, так що ви отримаєте максимальну віддачу від вашого часу з нами.

educa_centre

Розташування