Educa - Russian Language Center

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований в 2004 році, центр іноземних мов ЕДУКА ось вже більше 10 років входить в десятку кращих мовних шкіл не тільки в Санкт-Петербурзі, а й по всій Росії.

Навчання російській мові як іноземному є нашою головною спеціалізацією, тому в 2006 році в нашому центрі був створений навчально-методичний відділ для вдосконалення існуючих і створення нових навчальних програм.

Ми пропонуємо не тільки швидке і ефективне вивчення російської за авторськими програмами, а й повний супровід клієнта, яке включає в себе наступні аспекти: EDUCA Центр Іноземних мов Візова підтримка. Ми допоможемо Вам з будь-яким видом візи і зробимо все, щоб питання документів не турбував Вас.

Підбір відповідного місця проживання. У нас величезна база сімей, які готові не просто надати Вам кімнату, але і будуть раді проводити з Вами час, показуючи місто і розмовляючи з Вами російською!

Зустріч в аеропорту, трансфер і заселення. Ваш особистий менеджер допоможе Вам з багажем і заселенням!

Welcome Pack! Який включає в себе:

карту Санкт-Петербурга картку нашого студента з контактами центру і Вашого особистого менеджера, екстреними номерами та інформацією про заняття наш авторський гід по СПб із зазначенням цікавих місць, найзручніших маршрутів для Вас і ще багато-багато корисної інформації! студентський квиток! Ви зможете ходити в музеї зі знижкою або безкоштовно! наш фірмовий блокнот і ручку для занять!

Цілодобова підтримка. Ви завжди можете розраховувати на нас! Приходьте в ЕДУКУ, ми Вас чекаємо!

Розташування

Санкт-Петербург

Address
Mayakovsky st. 16,
Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Росія