Прочитайте офіційний опис

Chechen State Pedagogical University - це університет, який поєднує найкращі традиції класичної освіти та інноваційні методи навчання. Сьогодні наш університет відповідає сучасним вимогам, називається ефективним університетом країни і займає гідне місце в освітньому просторі. І найголовніше, це допомагає талановитим молодим людям ближче їх мріяти!

Педагогічний університет робить великий внесок у збереження та розвиток національних та культурних цінностей чеченського народу, є основним науково-методичним центром республіки в російській та чеченській філології, психології та педагогіці, іноземних мовах, образотворчому мистецтві та історія Чечні. Слід зазначити, що Центр російської мови також функціонує на базі ЦСПУ.

Основу університету складають учні, оточені в його стінах любов'ю та турботою, а також можливість поглинати з науками особливий, незабутній дух Альми Матер. В університеті існує Студентський профспілковий комітет, який бере активну участь у оптимізації навчального процесу. Розвиток університету, його формування як педагогічного університету неможливо, в тому числі без довгострокової та ефективної організації молодіжної політики учнів.

Найбільш творча та ініціативна частина студентської молоді університету щорічно бере участь у різних всеросійських та всекавказьких молодіжних освітніх форумах, представляючи свої авторські проекти, які часто пропонуються для вирішення найважчих соціальних проблем. Інтелектуальна робота та зусилля студентів не залишаються непоміченими, щороку студенти отримують гранти на реалізацію власних проектів, що надихає студентів на завоювання великих піків.

Студенти ЦСПУ, які досягли значного успіху у навчанні та науковій діяльності, отримують стипендії стипендій різного рівня: стипендії Президента Російської Федерації, Уряду Російської Федерації, стипендії першого ректора університету Мухарі Умаровича Умарова, стипендії Вчена рада СГПУ.

Сьогодні університет розробляє нові підходи до роботи зі студентами, застосовує сучасні методи навчання з використанням новітніх навчальних технологій, створює ефективну систему багаторівневої освіти. Ревізійний фонд, лабораторії, майстерні, аудиторії та спеціальні класи забезпечені всім необхідним матеріалом, включаючи різні технічні навчальні посібники.

Особлива гордість університету - це випускники, серед яких є міністри, провідні працівники, громадські діячі, відомі спортсмени та, найголовніше, численні вчителі, які самовіддано працюють у школах Чеченської Республіки, інвестуючи свої знання та душу в майбутнє чеченського народу.

Формування ділової, освітньої та інтелектуальної еліти регіону - це бачення того часу та його головного завдання для колективу ЦСПУ, пропагування та затвердження культу культури та пріоритету освіти.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • російський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Preparatory Year

Chechen State Pedagogical University

Що стосується підготовки іноземних студентів, то вона складається з двох етапів у Росії, до вступу до університетів усі міжнародні заявники повинні пройти курс російської ... [+]

Про підготовчий відділ

ЧППУ вітає іноземних студентів, а для них у 2015 році створене підготовче відділення для іноземних студентів.

Що стосується підготовки іноземних студентів, то вона складається з двох етапів у Росії, до вступу до університетів усі міжнародні заявники повинні пройти курс російської мови. Цей курс включає в себе розмовну російську та вступний курс основних предметів, виконаних російською мовою. Курс розмовної російської для початківців. Під час 1-го семестру студенти вивчають фонетику, граматику та розмовну лексику.... [-]

Росія Grozny
Вересень 2019
російський
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Summer course

Chechen State Pedagogical University

Літня школа є дуже важливим інструментом інтернаціоналізації університету. Це полегшує вивчення мов та вивчення різних культур з різних країн. ... [+]

Програма літньої школи 2018 "Грізний - міжкультурний обмін"

Літня школа є дуже важливим інструментом інтернаціоналізації університету. Це полегшує вивчення мов та вивчення різних культур з різних країн.

В даний час Чеченський державний педагогічний університет навчає висококваліфікованих фахівців, які працюють в дитячих садках, школах та університетах. У педагогічному університеті 28 кафедр, на яких є кандидати наук та доценти. З 2015 року університет відкрив підготовчий відділ, який готує іноземних студентів до університетських студій. У цьому відділі є доценти, які отримали додаткову кваліфікацію за напрямом "Російська як іноземна мова".... [-]

Росія Grozny
інформація
російський
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Chechen State Pedagogical University

Центр вивчення російської мови як іноземної: проводить російську підготовку для тестування російською мовою; проводить тестування російської мови як іноземної для всіх рі ... [+]

Центр вивчення російської мови як іноземної:

проводить російську підготовку для тестування російською мовою;проводить тестування російської мови як іноземної для всіх рівнів сертифікації;проводить комплексне вивчення російської мови, російської історії та основ законодавства для тих, хто бажає отримати дозвіл на роботу, дозвіл на тимчасове проживання або вид на проживання в Російській Федерації та державне тестування іноземних громадян, які отримують російське громадянство;готується до вступу до російських університетів.... [-]
Росія Grozny
Вересень 2019
російський
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою