Chechen State Pedagogical University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Chechen State Pedagogical University - це університет, який поєднує найкращі традиції класичної освіти та інноваційні методи навчання. Сьогодні наш університет відповідає сучасним вимогам, називається ефективним університетом країни і займає гідне місце в освітньому просторі. І найголовніше, це допомагає талановитим молодим людям ближче їх мріяти!

Педагогічний університет робить великий внесок у збереження та розвиток національних та культурних цінностей чеченського народу, є основним науково-методичним центром республіки в російській та чеченській філології, психології та педагогіці, іноземних мовах, образотворчому мистецтві та історія Чечні. Слід зазначити, що Центр російської мови також функціонує на базі ЦСПУ.

Основу університету складають учні, оточені в його стінах любов'ю та турботою, а також можливість поглинати з науками особливий, незабутній дух Альми Матер. В університеті існує Студентський профспілковий комітет, який бере активну участь у оптимізації навчального процесу. Розвиток університету, його формування як педагогічного університету неможливо, в тому числі без довгострокової та ефективної організації молодіжної політики учнів.

Найбільш творча та ініціативна частина студентської молоді університету щорічно бере участь у різних всеросійських та всекавказьких молодіжних освітніх форумах, представляючи свої авторські проекти, які часто пропонуються для вирішення найважчих соціальних проблем. Інтелектуальна робота та зусилля студентів не залишаються непоміченими, щороку студенти отримують гранти на реалізацію власних проектів, що надихає студентів на завоювання великих піків.

Студенти ЦСПУ, які досягли значного успіху у навчанні та науковій діяльності, отримують стипендії стипендій різного рівня: стипендії Президента Російської Федерації, Уряду Російської Федерації, стипендії першого ректора університету Мухарі Умаровича Умарова, стипендії Вчена рада СГПУ.

Сьогодні університет розробляє нові підходи до роботи зі студентами, застосовує сучасні методи навчання з використанням новітніх навчальних технологій, створює ефективну систему багаторівневої освіти. Ревізійний фонд, лабораторії, майстерні, аудиторії та спеціальні класи забезпечені всім необхідним матеріалом, включаючи різні технічні навчальні посібники.

Особлива гордість університету - це випускники, серед яких є міністри, провідні працівники, громадські діячі, відомі спортсмени та, найголовніше, численні вчителі, які самовіддано працюють у школах Чеченської Республіки, інвестуючи свої знання та душу в майбутнє чеченського народу.

Формування ділової, освітньої та інтелектуальної еліти регіону - це бачення того часу та його головного завдання для колективу ЦСПУ, пропагування та затвердження культу культури та пріоритету освіти.

Розташування

Грозний

Address
364068, г.Грозный
пр. Х. Исаева, 62

Грозний, Чечня, Росія