The Private Hotel School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в приватному готелі ШКОЛА

Заснований в оточенні прекрасної природи міста Стелленбош, прем'єра винного туризму в Південній Африці, і кулінарної столиці країни, The Private Hotel School, де гостинність мрії збуваються. Приватний готель школа з кваліфікованою командою професіоналів, навчання на національному та міжнародному рівні акредитованих курсів, є одним з найбільш затребуваних готельних шкіл в Південній Африці і допоможе вам реалізувати ваші прагнення до кар'єри в стимулюючому світі гостинності. Наша навчальна програма поєднує в собі інноваційний і провідну команду край гостинності зі звуком практичної підготовки і знань індустрії гостинності. Це дозволяє забезпечити лідерів готельної індустрії завтрашнього з підготовкою практичних, освітніх і культурних навичок, необхідних для підвищення обізнаності успіху в сучасному конкурентному глобальної економіки. У той же час ми також прагнемо сприяти розвитку міжнародного доброї волі і дружби. В нашій школі гостинності наші студенти навчаються освоїти дефіцитних професійних навичок, отримання високих рівнів спеціальних знань, необхідних, щоб досягти успіху в середовищі гостинності. Наша кваліфікація акредитовані AHA-IHMS і дозволяє нашим студентам завершити свій додатковий 3-й рік в США.

Що відрізняє нас і відрізняє нас від будь-якого іншого гостинності академії?

1 TPHS зареєстрований в Департаменті вищої освіти і професійної підготовки (рег №: 2010 / HE007 / 005) в якості приватного вищого навчального закладу і реєструється запропонувати наступні дослідження Гостинність:

  • Вища Сертифікат в області готельного менеджменту,
  • Advanced Certificate в області управління гостинністю і
  • Диплом в області готельного освіти.

2 Ми єдина південноафриканська школа пропонуючи Диплом в області готельного освіти.

3 Ми пишаємося бути членами провідних асоціацій Південної Африки, такі як Fedhasa (Федеративної Гостинність асоціація Південної Африки), Асоціації приватних провайдерів освіти, професійної підготовки і розвитку (APPETD) та Асоціацією африканських кухарів Південної (SACA).

4 Приватний готель школа акредитована всесвітньо відомого і авторитетного американського гостинності International Hotel Академія-менеджмент шкіл (AHA-IHMS). IHMS школи призначені для забезпечення інноваційного реагування на потреби індустрії гостинності для лідерів.

5 The Private Hotel School є зареєстрованим і затверджений центром відомого міжнародного City & Guilds Group.

6 У нас є угода про співпрацю з міжнародно відрізняється Університет Стелленбош.

7- Директор Private Hotel School є членом консультативної ради AHA-IHMS (Міжнародний менеджмент гостинності школи).

8- Ми є членом США Національної асоціації ресторанів (NRA).

9- Ми є членом Стелленбош туризму.

10 TPHS є членом Правління EUROCHRIE, офіційної федерації для Європи і Африки, Міжнародної ради з туризму і готельне Педагогів.

Будучи студентом приватному готелі школи ви освоїте мізерні професійні навички і отримати високий рівень спеціальних знань, необхідних, щоб досягти успіху в індустрії гостинності. Якщо ви зацікавлені в кар'єрі в індустрії гостинності або кулінарних полів, ми хотіли б висловити персональне запрошення для вас і вашої родини, щоб відвідати наш кампус і випробувати різницю Private Hotel School.

Розташування

Стелленбош

The Private Hotel School

Address
The Private Hotel School 33 Stellenbosch Vlottenburg Road Vlottenburg 7604
Стелленбош, Західний мис, Південно-Африканська Республіка
Телефон
+27 21 881 3792