Прочитайте офіційний опис

Наш ціль

Забезпечити навколишнє майстерність, що заохочує розвиток кожного і кожного студента до його повного потенціалу, спортивного виконання, освіти, особистого розвитку та підготовки до життя.

Бути городом розвитку таланту. Підготовка та випуск чемпіонів. Розвивати лідерів та позитивних учасників суспільства.

Тренерська філософія

На TGSE наша тренерська філософія грунтується на розгляді кожного гравця як особистості з унікальними характеристиками та атрибутами. Спочатку ми тренуємо навички, керуючи гравцем, щоб знайти власний оптимальний шлях до майстерності. Хоча ми віримо у використання основних принципів, ми використовуємо широкий спектр як традиційних, так і інноваційних способів досягнення найкращого гольфу для наших гравців. Ми продовжуємо вчитися у кожного з наших гравців і залишаємося відкритими для всіх напрямів вдосконалення та навчання. Професійне гольф стає набагато більше, ніж просто талант і техніка, і ми, в TGSE, прагнемо залишатись на передньому краї еволюції тренувань гольфу ".

Філософія навчання

Філософія тренінгів TGSE зосереджується на підготовці ключових навичок роботи, необхідних для майстерності. Ми віримо, що кожен навик може бути навчений з урахуванням правильного ставлення до навчання, етики роботи, навчального та навчального середовища. Навички, орієнтовані на тренування, потрапляють в основу потреб кожного гравця, підвищують продуктивність завдяки естетиці, забезпечуючи прискорене навчання.

Ми також дотримуємося принципів довгострокового розвитку гравців, навчаючи юніорів різними способами на кожному етапі розвитку.

Ми забезпечуємо цілісне навчання у всіх наступних сферах;

  • Навчання навичкам
  • Техніка
  • Гольф Фітнес
  • Психічне кондиціонування
  • Стратегія курсу

Додаткові фактори, які ми оцінюємо, включають:

  • Обладнання
  • Спосіб життя
  • Харчування
  • Підготовка турніру
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

The Golf School of Excellence

Грайте та вивчайте гольф у чудовій цілорічній погоді Південної Африки. ... [+]

Огляд

Ви мрієте про відвідування Гольф-коледжу? Якщо у вас є пристрасть до гольфу і ви хочете зробити кар'єру з вашої грі, то ця 3-річна кваліфікація гольфу / гольфу для вас.

Отримайте елітну підготовку, щоб підготувати вас до ігрової кар'єри.Вивчіть гольф-специфічні теми з ПГ, щоб підготувати і кваліфікувати вас за кар'єру в гольф.Отримайте практичний досвід роботи в галузі, включаючи можливість тренування 8 тижнів у США.Зберігайте свій аматорський статус протягом усього навчання, щоб ви могли конкурувати на аматорській схемі, представляти вашу провінцію чи навіть вашу країну.Близько 25% наших студентів є міжнародними студентами.Тренерська програма... [-]
Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою