Прочитайте офіційний опис

Regent Business School (RBS) була створена, щоб задовольнити зростаючий попит на менеджмент-освіти в Південній Африці. RBS зареєстрований як приватного вищого навчального закладу з боку Департаменту вищої освіти та професійної підготовки (DHET) в Південній Африці. Крім того, Рада з вищої освіти (CHE) акредитував програми РБС в тому числі свого флагманського Майстер ділового адміністрування ступінь (MBA). RBS також має ряд інших зізнань від різних установ. RBS пропонує широкий вибір акредитованих програм з вищого сертифіката в аспірантуру кваліфікації. RBS відстань і програми, підтримувані навчання забезпечити професійний освітній ценз, який буде обладнати випускників з практичної бізнес-знань для того, щоб успіх в умовах жорсткої конкуренції і глобальної робочому середовищі. RBS пам'ятає про необхідність для своїх програм, щоб відобразити провідних міжнародних бізнес-практики. Вивчення та матеріальна підтримка включає тематичне дослідження моделювання реальних бізнес-ситуацій, спеціально розроблених з урахуванням новітніх розробок в робочій ситуації та їх вплив на бізнес-практиці.

RBS сильно прагне до розвитку бізнесу та підприємницьких навичок у Південній Африці, забезпечуючи при цьому нашим студентам конкурентну перевагу в швидко мінливого бізнес-середовищі.

Чому Regent Business School (RBS)

RBS був розроблений цілий ряд програм, які призначені для забезпечення окремих осіб і організацій з управлінських компетенцій і навичок критичного, необхідних для створення та підтримки конкурентних переваг в умовах мінливої ​​і складної бізнес-середовищі. Досвід RBS еволюціонувала через безперервних досліджень і розробок, проведених у наданні широкий вибір місцевих і міжнародних програм бізнесу та освіти управління.

В якості спеціалізованого освіти і навчання постачальника програм навчання управління, пов'язаних, RBS має можливість, систем і ресурсів, щоб доставити курси з гнучкістю місці, виїзні, а також через веб-інтерфейс викладання та навчання. Відомо, що успішні компанії роблять навмисні зусилля щодо забезпечення того, щоб навчання персоналу не йде на компроміс виробництва і робочого часу. RBS забезпечує курси, які є гнучкими і підтримується рядом допоміжних приміщень, тобто підтримку по телефону, лицем до лиця лекції, онлайн і веб-підтримку і віртуальні класи. Це ставить організації в авангарді конкурентоспроможності того, що їх співробітники навчені і підніс все ще підтримуючи оптимальну продуктивність.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Postgraduate Diploma

Regent Business School

Диплом аспіранта в організації освітньої діяльності та лідерства (PG Dip EML) є один рік ... [+]

Диплом аспіранта в організації освітньої діяльності та лідерства (PG Dip EML) є один рік аспірант кваліфікації, яка прагне розвивати потенціал в галузі управління та лідерства в освітньому контексті управління. Основна мета програми полягає в поліпшенні практики управління та лідерства в освітньому секторі.

Програма дозволяє студентам з фоном, освіти розробляти комплексні та функціональні відображають компетенцій в управлінні освітою. Він призначений для освітніх менеджерів і тих, хто прагне зайняти керівні посади в освітніх установах. Програма аналізує такі питання, як принципи управління, управління освітою, керівництва у сфері освіти, фінансового менеджменту в навчальних закладах та використання інформаційних технологій у сфері освіти.... [-]

Південно-Африканська Республіка Durban Johannesburg
Лютий 2020
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Regent Business School

Диплом аспіранта в галузі управління (PG Dip Man) є 1 рік аспірантуру кваліфікації, що дозволяє учням з відповідним досвідом роботи та відповідної кваліфікації ... [+]

Диплом аспіранта в галузі управління (PG Dip Man) є 1 рік аспірантуру кваліфікації, що дозволяє учням з відповідним досвідом роботи і відповідної кваліфікації для подальшого розвитку їх функціональні та відображають компетенції в управлінні, лідерстві і управлінні. Програма спрямована на розвиток комплексної концептуальне розуміння, синтез і критичного застосування спеціалізованих якісних і кількісних проблем в управлінні.... [-]

Південно-Африканська Республіка Durban Johannesburg
Лютий 2020
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою