Прочитайте офіційний опис

Paramount Aviation Academy - це ексклюзивна літаюча школа у місті Віфлеємі, розташована в передгір'ї гір Малуті та Дракенсберга в Південній Африці.

Тут ми вважаємо, що особиста увага від величезних досвідчених інструкторів є ключем до виготовлення виняткових пілотів, які впевнені та компетентні.

Чому б вибирати насОсь причини, чому Paramount Aviation Academy має бути вашим бажаним вибором, коли мова заходить про те, як літати:

ДОСВІДНІ ІНСТРУКЦІЇ

Наші інструктори мають великий досвід і присвячені навчанню людей, щоб вони летіли в безпосередній близькості.

ФАНТАСТИЧНА ПОГОДА

Безкоштовна державна гірська місцевість має фантастичну погоду, що означає, що студенти можуть літати практично кожен день року.

НЕ ЗНИЖЕННЯ ТИСКУ / ВРЕМЕННЯ

Тихий аеродром означає, що студенти можуть зосередитися на навчанні літати, не поспішаючи

ГАРЯЧЕ

У спекотні дні або на великих висотах атмосфера менш щільна, тому необхідна більша обережність

Оточення

З Paramount Aviation Academy , розташованої всього за 20 хвилин від Кларен, за 2 години від гірськолижного курорту світового класу та багатьох інших фантастичних визначних пам'яток, ми часто організовуємо екскурсії, де дуже весело провести час.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Paramount Aviation Academy

Комерційний пілот може бути компенсований за польоти. Підготовка до ліцензії спрямована на краще розуміння систем літальних апаратів та вищого стандарту аеронавігації. ... [+]

Комерційний пілот може бути компенсований за польоти. Підготовка до ліцензії спрямована на краще розуміння систем літальних апаратів та вищого стандарту аеронавігації. Сама комерційна ліцензія не дозволяє пілоту літати в приладобудову метеорологічну обстановку.

Комерційний пілот літака повинен мати можливість експлуатувати комплексний літак, оскільки серед певних годин складного (або турбінного) часу літака є одним з передумов, принаймні частина практичного огляду виконується на складному літаку.... [-]

Південно-Африканська Республіка Bethlehem
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Paramount Aviation Academy

Ліцензія приватного пілота є першим кроком до отримання ліцензійного дозволу. Це дозволяє здійснювати обмежене число пасажирів. ... [+]

Ліцензія приватного пілота є першим кроком до отримання ліцензійного дозволу. Це дозволяє здійснювати обмежене число пасажирів.

Вимоги до початку- 16 років або старше (ви можете почати навчання раніше, але вам потрібно 17 років, щоб отримати ліцензію приватного пілота та 16 років, щоб мати змогу їхати соло).- Тримайте дійсний 1 чи 2 медичний сертифікат класу 1 (у нас є лікарі у Віфлеємі, які можуть виконувати ваш політ після закінчення курсу)- Ви повинні мати можливість говорити англійською мовою на рівні спілкування, оскільки це є вимогою пройти іспит з англійської мови, щоб отримати ліцензію на радіо.Юридичні вимоги до польотівМінімум 25 годин двоїнної інструкції з польоту (подвійне практичне навчання польоту з інструктором на борту)Мінімум 15 годин соло (це складається як мінімум 5 годин по пересіченій місцевості, 5 годин тренувань та посадкових тренувань та 5 годин загального польоту)5 годин польотів на приладах.... [-]
Південно-Африканська Республіка Bethlehem
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою