Open Learning Group

Введення

Прочитайте офіційний опис

Open Learning Group (OLG) - це провідна повністю акредитована приватна освітня установа та ефективна дистанційна освіта, що забезпечує вибір навчального та навчального курсів для навчальних закладів та збільшення пропускної здатності випускників у Південній Африці .

Академія відкритого навчання забезпечує акредитовані та спеціалізовані кваліфікації логістики та управління ланцюгами постачань, які варіюються від НКФ рівня 2 навчальних курсів до NQF рівня 7 ступеня. Ці кваліфікації спрямовані на розвиток кар'єри людей до наступного рівня.

Відповідно до нашої мети залишатись зобов'язаними забезпечувати якісну освіту та професійно спрямовану спеціалізовану кваліфікацію, Відділ Відкритого Навчального Служби забезпечує адміністративну та оперативну підтримку іншим винятковим навчальним закладам, які пропонують деякі свої кваліфікації у режимі дистанційного навчання. Це гарантує, що велика кількість студентів у міських та сільських громадах Південної Африки зможуть отримувати доступ до якісних освітніх програм шляхом ефективної та відповідної технології. В даний час OLG надає адміністративну та операційну підтримку різним навчальним закладам, які пропонують програми в галузі менеджменту, навчання, фінансів, торгівлі, логістики та управління ланцюгами поставок.

Акредитація

OLG є зареєстрованим провайдером Департаменту вищої освіти та професійної підготовки та зареєстрований як приватний вищий навчальний заклад з подальшого навчання та навчання - ТНТЕТ та вища освіта - HET.

Чому OLG є лідером у сфері освіти

  • Акредитований: з Південноафриканською кваліфікаційною установою (SAQA) та відділом вищої освіти та підготовки (DHET)
  • Доступне: доступ до гнучких планів оплати
  • Доступно: зареєструвати будь-який час і навчатися будь-де
  • Виділена підтримка студентів: з студентським порталом OLG4ME, цифровим навчанням та віртуальними класами
  • Інноваційні методика навчання та навчання: допомогти студентам процвітати
  • Змішаний режим доставки: дистанційне навчання, а також підтримка навчання в навчальних центрах
  • Лідери галузі: досвід роботи на місцях більше 20 років

Розташування

Йоганнесбург

Address
Hutton Court, 2nd floor
8 Summit Road (cnr Jan Smuts Avenue)
Hyde Park

Йоганнесбург, Гаутенг, Південно-Африканська Республіка