Good Hope Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

У програмі Good Hope Studies ви можете вивчати англійську мову, приєднавшись до однієї з наших курсів англійської мови або в нашій мовній школі в живій міській точці Кейптауна або в літньому, популярному житловому районі Ньюлендса.

У нашій англійській школі в Кейптауні ми пропонуємо загальні курси англійської мови, курси підготовки до іспитів для Кембриджа, IELTS та TOEFL, англійська для роботи та приватні уроки.

Волонтерство в Кейптауні, Південній Африці та Намібії

Ми також запускаємо власну широку волонтерську програму. Вибирайте між соціальними проектами, проектами з охорони, медичними проектами та фермами. У нас є волонтерські проекти в Кейптауні та в інших районах Південної Африки та Намібії.

Курси підвищення кваліфікації в Кейптауні

Для вчителів англійської мови ми пропонуємо популярний курс CELTA в Кейптауні. Кваліфікація CELTA присвоюється Кембріджською оцінкою англійської мови, частиною Кембриджського університету.

Вивчайте англійську мову в Південній Африці з Good Hope Studies . Або добровольцем на одному з багатьох наших добровільних проектів у Південній Африці та Намібії.

Опис місії

Good Hope Studies надає міжнародним клієнтам всебічний досвід подорожей на мові найвищої якості, що вимірюється відповідно до міжнародно визнаних стандартів. За допомогою особистої турботи та уваги до деталей ми прагнемо забезпечити, щоб кожен учень, який проходить через програми Good Hope Studies мав покращений вміння спілкуватися англійською мовою та незабутнім досвідом роботи в Південній Африці.

Good Hope Studies надає своїм співробітникам безпечне та дружнє середовище, в якому вони можуть професійно розвиватися. Кожен співробітник оцінюється як частина команди з Good Hope Studies і їхній внесок у подальший розвиток досліджень Good Hope Studies очікується та оцінюється.

Good Hope Studies проводяться в авангарді подальшого розвитку Кейптауна як міжнародно визнаного центру для навчання англійської мови як іноземної. Цим ми прагнемо забезпечити, щоб Кейптаун відігравав важливу роль у міжнародній спільноті EFL і, таким чином, сприяє розвитку світової індустрії EFL.

Розташування

Кейптаун

Good Hope Studies - City Centre

Address
City Centre Campus,
5 St. Georges Mall

8001 Кейптаун, Західний мис, Південно-Африканська Республіка
Веб-сайт
Телефон
+27 21 425 5403