Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Elizabeth Galloway Academy Of Fashion дизайну Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Наші національні акредитаційні курси надають учням можливість розвивати практичні, професійні, творчі та комерційні навички. Ми прагнемо виробити калібру практичного дизайнера, який здатний ефективно працювати в індустрії моди.
Ми прагнемо надати людям навички та практичний досвід, необхідний для обробки всього творчого процесу моди - від концепції до споживача. Персоналізована увага до окремих студентів забезпечує зростання та оригінальність. Ми прагнемо випускати практикуючих, які відбивають дизайн, які готові вступити в індустрію моди з максимальною кваліфікацією та впевненістю.

Наша місія

Ми прагнемо надати людям навички та практичний досвід, необхідний для обробки всього творчого процесу моди - від концепції до споживача. Персоналізована увага до окремих студентів забезпечує зростання та оригінальність. Ми прагнемо випускати практикуючих, які відбивають дизайн, які готові вступити в індустрію моди з максимальною кваліфікацією та впевненістю.

Цілі та бачення

Наша мета - розширювати рівень участі учнів шляхом навчання та розвитку навичок, що дозволяє їм стати економічно незалежними та передавати свої навички іншим. Засновник установи, Єлизавета, визнала, що для індустрії моди потрібні освічені та добре навчені люди для підтримки високих стандартів індустрії моди, як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. Таким чином, академія була створена в 1996 році для вирішення цієї потреби. Єлизавета захоплюється навчанням студентів та забезпеченням того, що вони оснащені необхідними навичками для додавання вартості місцевій промисловості, а також зробити їх знаком на міжнародному рівні. Крім того, академія визнає та пропагує важливість академічних компетентностей, що може посилити голос дизайнерів-модельєрів серед інших професіоналів.

Національна акредитація

  • Відділ вищої освіти та підготовки (DHET)
  • Рада з вищої освіти (CHE)
  • Південноафриканська кваліфікаційна адміністрація (SAQA)

Від концепції до споживача

Наша місія, бачення та цілі красиво підсумовуються у фразі: від концепції до споживача. Після ретельного розгляду засновники та директори академії затвердили місію, яка лежить в основі планування та розробки навчальної програми. Для забезпечення успішної реалізації наших курсів були розгорнуті відповідні ресурси (інтелектуальна, письмова, фінансова та професійна підтримка в поєднанні з добре розробленою інституційною інфраструктурою). Через внутрішнє та зовнішнє забезпечення якості ми можемо регулярно оцінювати та переглядати місію та цілі установи.

Поняття безперервного навчання є невід'ємною частиною місії. Наша мета - дозволити випускникам працювати в постійно мінливої ​​місцевої та міжнародної індустрії моди шляхом спостереження, відкриття, безперервного навчання, самооцінки та саморефлексії. Розробляючи ці навички, випускники, як ми сподіваємося, зможуть концептувати свої передові розробки та доставляти їх промисловості та споживачам.

Інститут також прагне створити калібру дизайнера, який готовий вступити в індустрію моди з вмінням та впевненістю у предметі. Надаючи учням можливість розвивати практичні, професійні, творчі та комерційні навички, наша програма сподівається на випуск випускників, які здатні ефективно працювати в галузі та превзойти успіх як модельєри майбутнього.

Викладання та вивчення стратегій

З середини 90-х років Elizabeth Galloway Academy Of Fashion Design займається навчанням людей, які хочуть увійти в індустрію мод або стати підприємцями з модного дизайну. Практичний досвід відіграє важливу роль у наших програмах, оскільки це гарантує, що студенти одержують специфічні галузеві знання *. Крім того, акцент на теоретичному відображенні створює розуміння та розуміння, що дозволяє фасилітаторам відповідно адаптувати свої стратегії навчання.

Зовсім недавно інститут почав приділяти особливу увагу підвищенню впевненості в учнів, щоб вони могли впоратись із вимогливою та швидко розвивається індустрією моди. Для підтримки цього нового способу роботи ми залучили додаткові ресурси, такі як бібліотека з доступом до Інтернету та використання мережі Worth Global Style Network (WGSN), а також бібліотекар, який працює повний робочий день, який пропонує підтримку досліджень. Одночасно штат співробітників збільшився, і існуючі співробітники були заохочені до подальшого навчання.

Наша стратегія навчання та навчання заснована на думці, що навчання та навчання повинні бути взаємними. Координатори мають на меті забезпечити відповідне та евристичне навчання та викладання. Учні навчаються практичним навичкам, тоді вони керуються питаннями, чому, як, коли і де це застосовувати. Вивчачі стикаються через коротке завдання або питання, щоб досягти певного результату. Потім вони повинні завершити виклик завдяки самостійному керуванню, вивченню та керівництву фасилітатора. Завдання призначені для стимулювання творчого навчання, заохочення переносних вмінь та підтримка інформованих та відповідних рішень. Оцінка результатів через оцінку та саморефлексію допомагає в загальній підготовці до роботи в галузі.

Промисловість відіграє важливу роль у забезпеченні того, щоб навчання не відбувалося у вакуумі. Теоретичні, практичні компоненти та досвідові компоненти відіграють однаково важливу роль у нашій стратегії навчання та навчання.

* Ginns et al (як цитується в Нортоні, 2009) повідомляють, що практичний досвід відіграє важливу роль у навчанні та викладанні, але не є адекватним, оскільки це призводить до досягнення лише першого (і найважливішого) рівня в Blooms. Таксономія навчання - знання . Вінклер (як зазначає Нортон, 2009) погоджується з Гіннсом та ін. (Цитоване в Нортоні, 2009 р.), Оскільки вона повідомляє про важливість теоретичного відображення у створенні розуміння та розуміння, що дозволяє посередникам вносити різні концептуальні зв'язки в їхнє вчення а також навчальні стратегії та студенти для інтеграції знань. Це також вважається важливим завдяки Облінгеру і Рашу (1997), оскільки вони повідомляють, що, змінюючи суспільство та економіку, важливо забезпечити, щоб вища освіта була спрямована на задоволення цих нових потреб та викликів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Advanced Diploma

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Ми виявили, що студентам було корисно продовжити свою освіту та підготовку з роком спеціалізації, яка виставляє їх у робочий простір протягом тривалого періоду часу. Це д ... [+]

Розширений диплом з моди (один рік, неповний робочий день)

Ми виявили, що студентам було корисно продовжити свою освіту та підготовку з роком спеціалізації, яка виставляє їх у робочий простір протягом тривалого періоду часу. Це дозволяє студентам краще реагувати на виклики, що виникають у все більш складній індустрії моди. Протягом цього року, повний робочий день або два роки програма заочного навчання, студенти будуть розвивати більш глибоке розуміння цілого ланцюга і отримати досвід галузі в спеціалізованій сфері інтересів, будь то одяг, аксесуар дизайн або будь-яке інше спеціалізоване поле в моді .... [-]

Південно-Африканська Республіка Cape Town
Лютий 2020
англійська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Диплом у дизайні моди охоплює всі аспекти, необхідні для задоволення все більш витончених та технологічно розвинених потреб Творця-практика в контексті дизайну моди та га ... [+]

ДИПЛОМА В ДИЗАЙНУ МОДИПРИЗНАЧЕННЯ

Диплом у дизайні моди охоплює всі аспекти, необхідні для задоволення все більш витончених та технологічно розвинених потреб Творця-практика в контексті дизайну моди та галузі. Він також охоплює всі щоденні заходи та навички, необхідні для успішного дизайнера моди. Студенти навчаються та піддаються родинним романам і робочим місцям у практиці модного дизайну, текстильному виробництві, редакції / журналістиці, стилі, роздрібній торгівлі моделям одягу та виробництві одягу.... [-]

Південно-Африканська Республіка Cape Town
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Foundation Year

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Елізабет Галловей вступний до курсу дизайну моди має двічі мету. По-перше, це може стати вступом до трирічного диплому повного дня в Fashion Design. Ця програма дає можли ... [+]

Вступ до дизайну моди (фундація, неповний робочий день)

Елізабет Галловей вступний до курсу дизайну моди має двічі мету. По-перше, це може стати вступом до трирічного диплому повного дня в Fashion Design. Ця програма дає можливість кандидатам розпочати вивчення методів дизайну мод, розвиваючи навички за межами базового рівня до рівня, необхідного для прийняття на повний робочий день програми. По-друге, після успішного завершення курсу «Вступ до дизайну моди» кандидати, які хочуть стати економічно вповноваженими та самодостатніми, зможуть розробити навички, щоб допомогти їм в їхніх зусиллях.... [-]

Південно-Африканська Республіка Cape Town
Лютий 2020
англійська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
26 Techno Road, Techno Park, Stellenbosch
7600 Cape Town, Western Cape, Південно-Африканська Республіка