Beyond Borders Wildlife Film School

Введення

Прочитайте офіційний опис

З більш шести студентів на курс, Поза межами дикої природи Film School, Розташований в всесвітньо відомому Національний парк Крюгера Південної Африки, Озброять вас всіма знаннями, практикою і контактів, які необхідно зробити свою мрію і стати кінорежисером дикої природи.

Спеціалізується в 3D ми також навчить вас мотузки 3D зйомок і 3D редагування відео. Отже, наше ім'я: "БЕЗ КОРДОНІВ" Ми пропонуємо 25-денні курси протягом усього року, але якщо це занадто довго, і / або якщо у вас є помилка подорожі, ми також пропонуємо мобільні фото- і кінозйомки курси. Ми також пропонуємо короткострокові курси (5 і 7 днів майстер-класи) про написання сценарію, технології камери і методів і редагування відео.

висвітиться наших 25 день жива природа кінематографічних курсів: Ви отримуєте можливість сценарію, кіно і редагувати свої власні три хвилинний документальний фільм про тему вашого вибору в нашій області операції, що є Національний парк Крюгера, має багато, щоб запропонувати з точки зору короткострокової документальні фільми.

висвітиться наших MOBILE САФАРІ: Вивчення мотузки професійної фотографії та кінематографії, виявляючи Південна Африка і йдучи додому з DVD і була відредагована ВАС. Один в житті можливість змішувати свою пристрасть кіновиробництва і подорожі. І на довершення до всього, справити враження на своїх друзів і родину назад додому!

висвітиться наших короткі курси: Більш короткий, економних і гнучкий. Досвід, який ми пропонуємо незабутнім!

Розташування

Полокване

Beyond Borders Film School

Address
Beyond Borders Wildlife Film School,
Parson 16, Balule Nature Reserve - Limpopo

Полокване, Лімпопо, Південно-Африканська Республіка
Телефон
+27 7 2303 0582; +27 7 2976545

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: