Academy of York

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Academy of York , бізнес-коледж для людей з метою.

Academy of York є акредитованим Коледжем подальшої освіти і підготовки, створеним у 2006 році і має понад 14 000 успішних випускників. Наші студенти мають спільну річ, яку вони прагнуть до кращого життя, кращої роботи, заробляти більше або збільшувати знання та навички. Ми розуміємо загальні виклики, які багато студентів відчувають під час навчання, які є часом, грошима та мотивацією. Academy of York вирішує ці проблеми, пропонуючи заочне навчання, яке визнано одним з найбільш ефективних і перевірених методів дослідження.

Ми пропонуємо нашим студентам наступні освітні кваліфікації:

 • Програми, засновані на навичках
 • Короткі курси
 • Національні сертифікати
 • Національні дипломи
 • Міжнародні сертифікати

Наша обіцянка вам

Акредитована освіта

AOY є акредитованим діловим коледжем, зареєстрованим DHET, сертифікованим і акредитованим професійними організаціями, визнаними SAQA

Доступні щомісячні збори

Ми створимо для Вас доступний план щомісячних платежів

Фанатична підтримка дослідження

Наші 22 Професійні Студентські Радники будуть тримати Вас мотивованими від зарахування до закінчення навчання

Градація

Ми святкуємо ваші досягнення, щорічно проводимо церемонію випуску

Будемо раді вітати Вас у нашому Бізнес-коледжі для людей з метою!

Ти знав?

Як ви вивчаєте подальшу освіту як рішення для швидкого відстеження ваших знань і кар'єрних можливостей, дуже важливо вибрати коледж, який акредитований. У Південній Африці існує більше неакредитованих коледжів, ніж акредитовані? Переконайтеся, що ви зробите розумний вибір при виборі відповідного коледжу для ваших особистих потреб.

Що таке акредитація?

Акредитація - це набір стандартів, який визначається керівним органом, і коледжі повинні відповідати певним стандартам і вимогам, щоб бути акредитованими. У Південній Африці існують сотні різних коледжів, і якщо кожен коледж встановлює свої власні стандарти, неможливо забезпечити, щоб кваліфікації, видані різними коледжами, були однаковими. Існують різні організації та відділи, які сертифікують акредитацію в Південній Африці.

Academy of York тимчасово зареєстрована в Департаменті вищої освіти і підготовки як приватний коледж, згідно Закону про внесення змін до коледжів про подальшу освіту та навчання, № 1 від 2013 року, із змінами та доповненнями до Урядового бюлетеня № 38072, том 592 , 8 жовтня 2014 р. - Наш реєстраційний номер - 2011 / FE07 / 069

Багато SAQA визнали професійні організації, наприклад, SABPP (Південноафриканська рада з практики людей), ICB (Інститут сертифікованих бухгалтерів і PMSA (Project Management SA) створили стандарт і критерії для курсів для забезпечення того, щоб професійний стандарт Таким чином, Academy of York пропонує курси, які сертифіковані та акредитовані конкретними лідерами галузі, такими як SABPP, ICB, PMSA, CompTIA та ICDL.

Останнім, але не менш важливим є Північноафриканський орган з кваліфікацій (SAQA). Кваліфікація SAQA класу відповідно до Національної рамки кваліфікацій (NQF). НРК - це мост у навчанні, оскільки ви можете заробити кредити, залучені до НРК для різних курсів. Чим вищий рівень НРК в курсі, тим більше він просувається і чим вище кваліфікація.

Коледж з гордістю також має акредитацію наступних установ:

 • ICB (Інститут сертифікованих бухгалтерів)
 • FASSET (Постачальник фінансових послуг SETA № 1237)
 • CompTIA
 • SABPP (Південноафриканська рада з практики людей)
 • Департамент вищої освіти та підготовки кадрів
 • PMSA
 • SAIOSH

Розташування

Рандбург

Address
280 Kent Avenue, Randburg
Рандбург, Гаутенг, Південно-Африканська Республіка