CIAL - Centro de Linguas

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

CIAL це компанія з більш ніж 50 років досвіду, заснованого в 1959 році як мовний школі для португальського народу.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг в областях, пов'язаних з мовами і викладання мови, надаючи інноваційні рішення для міжнародного спілкування. Якість наших послуг підтверджується національними та міжнародними організаціями.

Ми просуваємо знання і саморозвитку наших клієнтів, як на особистих і професійних рівнях, через передового досвіду надаваних послуг і прихильності висококваліфікованих і досвіду команди співробітників і викладачів.

Деякі з наших клієнтів:

AIG Європа, АХА Португалія, Барклайс Банк, Банко де Португалії, Банко Mundayl, BASF, Bayer, ВР Португалія, Boehringer Ingelheim, Credit Suisse, СТТ, EPAL, Галл Енергія, IBM, Інститут Камоенса, Інститут де Defesa Національний, ЛОРЕАЛЬ Португалія Проктор & Гембл, Repsol, Samsung, SAP ТМН, банк UBS, ЮНІСЕФ, Vodafone

РОЗМІЩЕННЯ СЕРВІС

CIAL пропонує два основних можливості розміщення:

Private Home Проживання

Private Home Розміщення допомагає студентам отримати знайомство з мовою, говорячи з їх господарем. CIAL в ретельно відібраних будинків пропонуємо розміщення і сніданок, а також сімейне оточення. Студенти розміщуються в одномісних номерах, і буде тільки рідною мовою їх в будинку. Школа дістатися або пішки або на громадському транспорті, не більше ніж на 15-30 хвилин їзди.

Загальна квартира Розміщення

У нашому Лісабоні і Фаро загальних Квартири, студенти можуть вибрати проживання в одномісній або двомісній кімнати і виграють від більш незалежною розміщення, ідеально підходить для тривалого проживання, а й для короткострокового перебування. Квартири повністю обладнані, з кабельним телебаченням і Wi-Fi. Ванна кімната, кухня і вітальня є спільними з іншими CIAL студентів.

В обох містах школи знаходяться в декількох хвилинах ходьби.

Коли студенти воліють інший варіант, CIAL щасливий, щоб допомогти знайти підходящий готель, гуртожиток або самообслуговуванням апартаменти.

Будь ласка, попросіть список місць, які пропонують спеціальні ціни для наших студентів.

TRANSFER SERVICE

Послуги трансферу доступні для студентів, які хочуть, щоб їх зустріли в аеропорту (або залізничного / автобусної станції). Студенти вітали член персоналу CIAL і приймати, як правило, на таксі або особистому автомобілі, на розміщення їх вибором.

Студентські служби

CIAL має Студентський сервіс, який буде консультувати і допомагати студентам не тільки в разі виникнення проблем або сумнівів, пов'язаних з курсом, розміщення чи соціальних та позакласних Програми, але і з будь-яким іншим аспектом їх перебування в Португалії. Студенти повинні увійти в контакт з особою, відповідальною за цю послугу безпосередньо, або через адміністраторів або викладачів.

Розташування

Лісабон

CIAL - Centro de Linguas

Address
Rua Actor Taborda, 55-1º Esq.
1000-007 Лісабон, Лісабон, Португалія
Веб-сайт
Телефон
+351 21 794 0448

Фаро

Address
Rua General Humberto Delgado, 5
8000-355 Фаро, Район Фару, Португалія