Прочитайте офіційний опис

Varia там 13 років. Ми вчимо польський. І тільки польську мову.

Лютий 2004 року. У Кракові, заметів і ziiiimno. Янек, Марія, Карлос, Tassilo, Лена ... мрія збулася. У нас є перші дев'ять група студентів!

Вересень 2016 року. Ми прощаємося variowe свято. Від Ісландії до Австралії, від Нью-Йорка і на Камчатці ... Ще 200 чоловік сказав, завдяки нам польською мовою. Останній семестр охоплення груп. Як і щороку на наших курсах задоволення постійно зайняті бізнесменам, ніж польські ентузіасти, любителі - мотивоване і шукаю «екзотичні» мови любителів - лінгвісти.

У нас є 13 років, у нас є що святкувати. Студенти з майже 90 країн світу, великих вчителів і атмосфери.

ВИБРАТИ КОЛІР

Групові та індивідуальні курси, відпочинок і семестр, інтенсивний і в вихідні дні, підготовка до сертифікації та освітніх конкретних мовних навичок. За спеціальним замовленням також тематичні курси (бізнес, технічний, медичний ...). Ми вчимо всі рівні. Ви вибираєте інтенсивність і час доби. Ви завжди знайдете курс для себе.

КАЖУТЬ, КАЖУТЬ, КАЖУТЬ ...

У викладанні польської мови дуже важливо для нас, щоб спілкуватися. Ми хочемо, щоб зробити відомий словниковий запас та граматичні структури були в першу чергу функціональної, і студентів в класі було багато можливостей для випадкового розмови. Всі класи, в тому числі на рівні початківців проводяться тільки польською мовою. Цей метод дає результати на диво швидко - що значно підвищує мотивацію студентів.

З ПОЛЬЩІ ДЛЯ ВАС

Уроки не всі. Школа також справжні Varia Varia-ції культурна.

Ця зустріч клімату в кафе і клубах, виявляючи художній район Казімєжа, що йде через таємничі передгір'я, перегляд фільмів та культові польський ... Польські спільне моделювання «русинські пельмені.»

Ми хочемо, щоб до Кракова і польська культура допомогла вам «осідати» на польському і надихнуло продовжити навчання.

ПОЛЬСЬКИЙ НАГОРОДЖЕНИХ

Ми переможці триразовий призу Краківської життів за високу якість наших курсів і переможець престижної премії Sonntag Aktuell за інноваційний підхід до пізнавального туризму. Про нашу школу і наших студентів, ряд статей і телевізійних програм.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • полірувати

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

VARIA - Polish Language Center

Три-тижневий курс польської мови дозволяє швидко освоїти ази мови або поглибити вже отримані знання. Заняття проводяться щодня з понеділка по п'ятницю, 4 уроки на день (9 ... [+]

Три-тижневий курс польської мови дозволяє швидко освоїти ази мови або поглибити вже отримані знання. Заняття проводяться щодня з понеділка по п'ятницю, 4 уроки на день (9.30-12.45).

Курс призначений для тих, хто хоче домогтися результатів у найкоротші терміни. Ми проводимо заняття для всіх рівнів.

У перший день курсу починається уроки для початківців групи, в той час як ті, хто вже вивчив польську мову, здається, усний тест, на підставі яких вони будуть присвоєного відповідних груп. Початківці Група має 4 уроків в день, інші студенти - 2 уроки.... [-]

Польща Krąków
Жовтень 2019
англійська,полірувати
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
VARIA - Polish Language Center

Літній курс дозволить вам швидко освоїти основи польської мови, а також поглибити вже отримані знання. Він ідеально підходить для людей, які готуються вчитися в Польщі, н ... [+]

Літній курс дозволить вам швидко освоїти основи польської мови, а також поглибити вже отримані знання. Він ідеально підходить для людей, які готуються вчитися в Польщі, необхідність польської мови для їх професійного і особистого або просто хочуть говорити по-польськи.

Літні курси 2017 І 05,06 - 06.16.2017 II 19,06 - 06.30.2017 III 03,07 - 14.07.2017 IV 17,07 - 28.07.2017 V, 31.07 - 08.11.2017 VI 14,08 - 08.25.2017 VII 28,08 - 08.09.2017 VIII 11,09 - 09.22.2017 ... [-]
Польща Krąków
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 16 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою