VARIA - Polish Language Center

Введення

Прочитайте офіційний опис

Varia там 13 років. Ми вчимо польський. І тільки польську мову.

Лютий 2004 року. У Кракові, заметів і ziiiimno. Янек, Марія, Карлос, Tassilo, Лена ... мрія збулася. У нас є перші дев'ять група студентів!

Вересень 2016 року. Ми прощаємося variowe свято. Від Ісландії до Австралії, від Нью-Йорка і на Камчатці ... Ще 200 чоловік сказав, завдяки нам польською мовою. Останній семестр охоплення груп. Як і щороку на наших курсах задоволення постійно зайняті бізнесменам, ніж польські ентузіасти, любителі - мотивоване і шукаю «екзотичні» мови любителів - лінгвісти.

У нас є 13 років, у нас є що святкувати. Студенти з майже 90 країн світу, великих вчителів і атмосфери.

ВИБРАТИ КОЛІР

Групові та індивідуальні курси, відпочинок і семестр, інтенсивний і в вихідні дні, підготовка до сертифікації та освітніх конкретних мовних навичок. За спеціальним замовленням також тематичні курси (бізнес, технічний, медичний ...). Ми вчимо всі рівні. Ви вибираєте інтенсивність і час доби. Ви завжди знайдете курс для себе.

КАЖУТЬ, КАЖУТЬ, КАЖУТЬ ...

У викладанні польської мови дуже важливо для нас, щоб спілкуватися. Ми хочемо, щоб зробити відомий словниковий запас та граматичні структури були в першу чергу функціональної, і студентів в класі було багато можливостей для випадкового розмови. Всі класи, в тому числі на рівні початківців проводяться тільки польською мовою. Цей метод дає результати на диво швидко - що значно підвищує мотивацію студентів.

З ПОЛЬЩІ ДЛЯ ВАС

Уроки не всі. Школа також справжні Varia Varia-ції культурна.

Ця зустріч клімату в кафе і клубах, виявляючи художній район Казімєжа, що йде через таємничі передгір'я, перегляд фільмів та культові польський ... Польські спільне моделювання «русинські пельмені.»

Ми хочемо, щоб до Кракова і польська культура допомогла вам «осідати» на польському і надихнуло продовжити навчання.

ПОЛЬСЬКИЙ НАГОРОДЖЕНИХ

Ми переможці триразовий призу Краківської життів за високу якість наших курсів і переможець престижної премії Sonntag Aktuell за інноваційний підхід до пізнавального туризму. Про нашу школу і наших студентів, ряд статей і телевізійних програм.

Розташування

Krąków

Address
ul. Michałowskiego 2/3
31-126 Krąków, Лодзинське воєводство, Польща