Прочитайте офіційний опис

ILSP використовує сучасну програму, яка показує, як найбільш ефективно-шляхом об'єднання англійською мовою, слухати і читати в сприятливого середовища навчання здобувають навички англійської мови. Наші заняття включають в себе безліч можливостей для студентів, щоб використовувати мову таких як ігри, пара-роботи, групи робіт, -проектів. Є шість рівнів у межах курсів від початківців (A1) до просунутого (С2).

коридор

Для тих студентів, чиї цілі освіти і хто бажає вивчати англійську мову інтенсивно, програми ILSP пропонують можливість зосередитися на передовій лексики та граматики, вдосконалення слухати і говорити навичок та інших суміжних дисциплін. Ми пропонуємо курси підготовки до IELTS для іспиту, курси ділової англійської мови, медична англійською та російською мовою з туризму.

Рівень кожного учасника уважно оглянув до початку курсу. Студенти повинні завершити тест, і є усна співбесіда. Вони забезпечені всіма навчальними матеріалами і роздавальних матеріалів, необхідних за програмою курсу. Студенти мають доступ до бібліотеки ресурсів школи.

office2 Міжнародна мовна школа Польщі укомплектована командою кваліфікованих, відданих і досвідчених викладачів. Ми гарантуємо, що наші вчителі професійно підготовлені у викладанні англійської мови для носіїв інших мов. Вони працюють дуже важко, щоб забезпечити цікаві та кумедні уроки мови. Вони доброзичливі і завжди раді допомогти.

Ми робимо наші студенти відчували себе як вдома, допомагаючи їм з оформлення віз, трансфери в аеропорт, проживання та постійну підтримку під час їх перебування. Для студентів, які воліють поєднувати навчання із захоплюючими поїздок в історичних і культурних пам'ятників, ми пропонуємо різноманітні екскурсії та поїздки по Польщі та Європі. Соціальних програм, висока якість проживання і наша підтримка під час перебування студентів допоможе їм максимально використовувати вільний час за кордоном.


Ми пропонуємо нічого, доброзичливе та професійне обслуговування і адаптувати наші програми для задоволення ваших конкретних вимог курсу. Відвідати Польщу покращити свою англійську, зустріти нових друзів, спробувати його кухню, дізнатися про його яскравої історії та культури, із задоволенням відвідує величні гірські хребти, чудові озера і річки і збирати спогади, які будуть тривати все життя.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

International Language School of Poland

Глобально популярний тест англійської мови призначений насамперед для людей, які хочуть вчитися або працювати в англійській мові навколишнього середовища. Заслужений біль ... [+]

(Міжнародна система тестування англійської мови)

Глобально популярний тест англійської мови призначений насамперед для людей, які хочуть вчитися або працювати в англійській мові навколишнього середовища. Заслужений більш ніж 9 тис установ по всьому світу, в тому числі державних установ і навчальних і професійних організацій. Іспит в менш ніж за 4:00, буде оцінювати всі свої мовні навички: аудіювання, читання, письмо і мова.... [-]

Польща Warsaw
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
International Language School of Poland

Для студентів на всіх рівнях і для різних вікових груп. У ході акцент робиться, перш за все, від здатності спілкуватися іноземною мовою. ... [+]

Для студентів на всіх рівнях і для різних вікових груп. У ході акцент робиться, перш за все, від здатності спілкуватися іноземною мовою.

[-]
Польща Warsaw
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою