International Language School of Poland

Введення

Прочитайте офіційний опис

ILSP використовує сучасну програму, яка показує, як найбільш ефективно-шляхом об'єднання англійською мовою, слухати і читати в сприятливого середовища навчання здобувають навички англійської мови. Наші заняття включають в себе безліч можливостей для студентів, щоб використовувати мову таких як ігри, пара-роботи, групи робіт, -проектів. Є шість рівнів у межах курсів від початківців (A1) до просунутого (С2).

коридор

Для тих студентів, чиї цілі освіти і хто бажає вивчати англійську мову інтенсивно, програми ILSP пропонують можливість зосередитися на передовій лексики та граматики, вдосконалення слухати і говорити навичок та інших суміжних дисциплін. Ми пропонуємо курси підготовки до IELTS для іспиту, курси ділової англійської мови, медична англійською та російською мовою з туризму.

Рівень кожного учасника уважно оглянув до початку курсу. Студенти повинні завершити тест, і є усна співбесіда. Вони забезпечені всіма навчальними матеріалами і роздавальних матеріалів, необхідних за програмою курсу. Студенти мають доступ до бібліотеки ресурсів школи.

office2 Міжнародна мовна школа Польщі укомплектована командою кваліфікованих, відданих і досвідчених викладачів. Ми гарантуємо, що наші вчителі професійно підготовлені у викладанні англійської мови для носіїв інших мов. Вони працюють дуже важко, щоб забезпечити цікаві та кумедні уроки мови. Вони доброзичливі і завжди раді допомогти.

Ми робимо наші студенти відчували себе як вдома, допомагаючи їм з оформлення віз, трансфери в аеропорт, проживання та постійну підтримку під час їх перебування. Для студентів, які воліють поєднувати навчання із захоплюючими поїздок в історичних і культурних пам'ятників, ми пропонуємо різноманітні екскурсії та поїздки по Польщі та Європі. Соціальних програм, висока якість проживання і наша підтримка під час перебування студентів допоможе їм максимально використовувати вільний час за кордоном.


Ми пропонуємо нічого, доброзичливе та професійне обслуговування і адаптувати наші програми для задоволення ваших конкретних вимог курсу. Відвідати Польщу покращити свою англійську, зустріти нових друзів, спробувати його кухню, дізнатися про його яскравої історії та культури, із задоволенням відвідує величні гірські хребти, чудові озера і річки і збирати спогади, які будуть тривати все життя.

Розташування

Варшава

Address
International Language School of Poland
ul. Bagatela 10 lok. 30
00-585 Warszawa

Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща