Cracow School of Art and Fashion Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

Cracow School of Art and Fashion Design була створена 30 років тому в Кракові, культурній столиці Польщі. Школа пропонує навчання англійською мовою в таких галузях:

  • Модний дизайн - диплом із званням Модний дизайнер
  • Школа творчої фотографії - диплом з назвою Фотограф образотворчого мистецтва

98015_97748_cracow1.png

Наші викладацькі працівники - це всі фахівці в різних областях моди чи фотографії, що дозволяє їм надавати навчальні програми, що допомагають студентам звільнити свій повний потенціал. Студенти Cracow School of Art and Fashion Design отримують інтенсивну освіту з індивідуальною увагою. Після закінчення навчання вони можуть розпочати професійну кар’єру з дивовижним портфелем.

Школа дозволяє студентам вільно та часто взаємодіяти, заохочуючи обмін ідеями та дискусії. Неформальна, жвава атмосфера створює спільноту працюючих художників.

Мовні вимоги

Заняття проводяться англійською мовою, а англійська мова володіє проміжним рівнем. Заняття польською мовою проводяться перший рік навчання і не є обов’язковими. Ми радимо пройти принаймні одномісячний курс польської виживання до початку навчального року, щоб полегшити ваше життя в Польщі.

Для наших перспективних студентів, які вирішили вивчати польську мову в Кракові, ми відкриваємо одномісячний мовний курс у вересні.

Кар'єрні перспективи випускників

Наші випускники моди працюють у всіх сферах моди на високо помітних модних підприємствах Польщі та за кордоном. Багато хто відкрив власні компанії. Вони також працюють дизайнерами та консультантами-фрілансерами, модельєрами, журналістами моди, стилістами, фотографами, ілюстраторами, особистими покупцями, мерчандайзерами та представниками зв'язків з громадськістю.

Наші випускники фотографії знайшли роботу в рекламних компаніях та модних журналах. Деякі спеціалізувалися також на фотожурналістиці чи весільній фотографії, а багато хто відкрив власний бізнес.

Розташування

Краків

Address
ul. Zamoyskiego 52
30-523 Краків, Малопольське воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія