Cracow School of Art and Fashion Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

Cracow School of Art and Fashion Design відкривається також для польських студентів, які хочуть покращити свої знання мови.

Cracow School of Art and Fashion Design (SAPU) є головним організатором Краківського тижня моди.

98015_97748_cracow1.png

Cracow School of Art and Fashion Design (Польща, Європа) пропонує дворічну програму повного дня для іноземних студентів. Наш персонал, всі фахівці в різних галузях мистецтва та дизайну, надають програму навчання, яка дозволяє студенту звільнити свій повний потенціал. Після більш ніж 20-річного досвіду школа досягла високого рівня та відмінної репутації. Ми змогли розмістити багатьох студентів польських компаній-мод, починаючи від найсучасніших бутіків до найбільших промислових підприємств, які перелічені на Польській фондовій біржі. Деякі студенти також знайшли роботу з міжнародними компаніями, що працюють у різних країнах.

 • Школа затверджена Міністерством культури Польщі та перелічена в Довіднику Міністерства мистецтв. Школа відкрита для іноземних студентів, а освіта проводиться англійською мовою. Наша інтенсивна та всеосяжна академічна освіта в області моди дозволяє студентам підготувати відмінний портфель.
 • Випускники отримують диплом - модельєр.
 • З багатьох років випускники Школи приймають участь у польських та міжнародних конкурсах для шкіл моди в Європі, і вони завоювали численні призи, що мають велике значення для своїх носіїв:
 • Cracow School of Art and Fashion Design (Польща, Європа) є єдиною приватною модною школою, яка отримала Почесну золоту нитку - дуже престижну нагороду для видатних осіб та інституцій польською мовою, що надається Міжнародною виставкою Лодзь (MTL).
 • Наші випускники отримали численні нагороди як на польських, так і на міжнародних конкурсах - останнім часом Анка Летиція Валічка стала переможцем міжнародного конкурсу Fashion Culture в Лондоні, де другий та третій місця взяли випускники Центрального коледжу мистецтв і дизайну Санкт-Мартінса.
 • Школа є партнером міжнародних конкурсів: Fashion Culture (Лондон), Habitus Baltija (Рига), Russian Silhouette (Москва), Mielnica Fashion (Мінськ), Донецькі дні моди (Донецьк), Jeansation (Монте-Карло).
 • Випускники SAPU проводять престижні стажування за кордоном та працюють у провідних світових будинках моди, таких як Олександр Маккуїн, Баленсіага, Джон Гальяно, Клод Бенучі,
 • У 1999 році Cracow School of Art and Fashion Design була нагороджена престижною премією "Срібна петля" за свій внесок у розвиток польської індустрії моди, що надається Міжнародною виставкою "Познань".
 • З 1994 року Cracow School of Art and Fashion Design навчала понад 1500 дизайнерів, які працюють в компаніях з мод у Польщі, Європі та інших країнах світу. Багато конструкцій під власним торговим ім'ям і в даний час визнані в індустрії моди.
 • Завдяки дипломному показу Cracow School of Art and Fashion Design та інтенсивному просуванню випускників САПУ, місто Краків став 23-м у рейтингу світових столиць моди в 2013 році, Франкфурт, Відень та Сан-Франциско.
 • Ви можете знайти статті про SAPU та його випускників у значних журналах як польських, так і міжнародних - Vogue, Collezioni, WGSN, Dexigner та багато іншого.
 • Cracow School of Art and Fashion Design організовує престижне дипломне шоу - Cracow Fashion Awards, що відкриє Краківський тиждень моди і привертає увагу найбільших представників засобів масової інформації та модних знаменитостей з Польщі та Європи.

У SAPU студенти знаходяться в центрі активної спільноти, живучої творчою енергією. Їх оточують люди, які люблять те, що вони роблять, які мають ідеї та таланти, плани та пристрасті. Те, що відбувається в класі, відображає те, що відбувається щодня в майстернях промисловості, виставкових залах та студіях. Мода є дуже різноманітною галуззю, і вона приймає рішучість, важку роботу, гнучкість і пристрасть до успіху. Наша школа для мотивованих модних ентузіастів моди, інформована та достатньо зріла, щоб здійснити курс, який вимагає як широти, так і глибини. Студенти отримують інтенсивну освіту з індивідуальною увагою. Школа в одному місці дозволяє студентам вільно та часто спілкуватися, заохочуючи обмін ідеями та дебатами. Неформальна, жвава атмосфера створює спільноту працюючих художників.

Перспективи перекладача випускників

Наші випускники працюють у всіх областях моди і в широкому спектрі модних компаній, як виробників, так і продавців. Посадові інструкції включають дизайнерів-підприємців, незалежних дизайнерів та консультантів, катерів, журналістів, стилістів, фотографів, ілюстраторів, мерчендайзерів та представників громадських зв'язків. Деякі випускники створюють власні майстерні, домагаються незалежності та поваги як професіоналів, продаючи свої унікальні навички та роботу. Протягом п'яти семестрів навчання в SAPU, ви можете підготувати видатний портфель робіт, картин, дизайну та фотографій, які відкриють двері для кращих шкіл моди в Європі, включаючи Центральний коледж мистецтв та дизайну Saint Martins в Лондоні та Королівську академію Антверпена. образотворчого мистецтва.

Розташування

Краків

Address
ul. Zamoyskiego 52
30-523 Краків, Малопольське воєводство, Польща