Collegium Civitas

Введення

Прочитайте офіційний опис

Collegium Civitas є сучасним непублічний університет, розташований в самому центрі Варшави, найдинамічнішою столиці Центральної та Східної Європи. Досвід і прихильність наших засновників і членів професорсько-викладацького складу заробили нам репутацію кращого місця для вивчення міжнародних відносин, а також соціальну і політичну науку англійською мовою. Ми маємо право присуджувати ступінь бакалавра і магістра градусів в різних програмах і ступінь доктора філософії в соціології.

Collegium Civitas була створена в 1997 році за ініціативою групи відомих вчених Польської академії наук (PAS), найпрестижнішої польської науково-дослідної установи. Професори з п'яти інститутів PAS - політичних досліджень, філософії та соціології, історії, історії мистецтв, і славістики внесок своїм досвідом і знаннями, щоб створити Collegium Civitas. Ми є одним з небагатьох університетів у Польщі, які можуть пишаються близькі стосунки з декількома інститутами Польської академії наук.

Якість Collegium Civitas і високий рівень освіти звертається з наших відносин з провідними знаменитостями в суспільному житті в Польщі та за кордоном, таких як: журналістів, дипломатів, експертів з безпеки, ринку та фахівців-дослідників громадської думки і художників. У Collegium Civitas, освітні традиції зустрічає сучасні підходи до навчання студентів! Collegium Civitas був першим не-публічного вищий навчальний заклад, щоб вітати іноземних студентів на програмах, проведених повністю англійською мовою.

З тих пір наша програма досліджень англійською мовою привернув сотні іноземних студентів зі всієї земної кулі. Collegium Civitas був першим не-публічного вищий навчальний заклад, щоб вітати іноземних студентів на програмах, проведених повністю англійською мовою. З тих пір наша програма досліджень англійською мовою привернув сотні іноземних студентів зі всієї земної кулі. Наші іноземні студенти дуже активні в просуванні своїх глобальних мереж і може часто можна знайти плануванні культурних заходів для всіх, щоб бути присутнім. Наші студенти, як і ми, бачать цінність в зв'язковому всеосяжного підходу до освіти. З цієї причини ми пропонуємо різноманітні стажування з англійської мови наставників.

Розташування

Варшава

Collegium Civitas

Address
Plac Defilad 1
00-901 Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща
Телефон
+48 22 656 71 75