Birzeit University PAS

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бірзейтскій університет спочатку створювався як у школі в 1924 році пані Nabiha Насир (1891- 1951), член піонерської сім'ї палестинських педагогів. У 1953 році він почав пропонувати перший рік навчання в університеті в мистецтвах і науках, на додаток до шкільної програми. До 1961 року, Бірзейтскій коледж пропонував другий рік Університетські класи. У наступному році, асоційовані градусів отримали за два роки програми дозволяють студентам передати на інші університети в арабських країнах і в інших місцях, щоб завершити ступінь їх бакалавра.

У 1967 році на Західному березі і в секторі Газа потрапив під ізраїльської військової окупацією, в результаті якого обмежень на пересування палестинців, які проживають в цих районах. В результаті, студенти були в меншій мірі здатні виїжджати в сусідні арабські країни продовжують свою освіту. Ця нова політична середу запропоновано Бірзейтскій поступово ліквідувати свою програму середньої школи і сконцентруватися на вищу освіту. До 1972 року коледж почав чотири роки програми, що ведуть до ступеня бакалавра нагороджені факультету мистецтв та факультету природничих наук.

У 1975 році ім'я, Бірзейтскій університет був офіційно прийнятий і Бірзейтскій став першою арабською університет, який буде створений в Палестині. Перша церемонія закінчення відбулася 11 липня 1976. У 1978 році факультети Торгово-економічний були створені, а потім інженерний факультет рік потому. Університет став пропонують програми в 1977 році. У 1996 році факультет післядипломної освіти була офіційно створена.

У 1973 році, як розвиток Бірзейтскій в в повноцінну університету звернувся до завершення, Ізраїль закрив університетське містечко військової метою протягом двох тижнів. Це було перше з багатьох репресивних заходів проти університетської спільноти. Менш ніж через рік, ізраїльські військові власті депортували президент університету, доктор Ханна Насир, хто залишився у вигнанні протягом дев'ятнадцяти років. З 1979-1992, університет був закритий ізраїльськими окупаційними властями в кілька разів. У п'ятнадцятий і останній раз, ізраїльські військові закрили університет від 8 січня 1988 по 29 квітня 1992 року, як це було у випадку з усіма палестинських установ вищої освіти. Протягом цього тривалого періоду закриття, університет продовжував працювати в підпіллі з невеликими групами дослідження в тимчасових домовленостей за межами кампуса. В таких умовах, багато студентів взяли більше ніж звичайний час, щоб випускник.

Університет сьогодні

Сьогодні, Бірзейтскій університет процвітає заклад, з більш ніж 900 викладачів і співробітників і близько 10103 студентів з яких 64 відсотків складають жінки (6497 студентів) і 36 відсотків становлять чоловіки (3606 студентів), виходячи з усіх регіонів Західного берега. Університет розташований на околиці Бірзейт міста, в 10 кілометрах на північ від Рамалли і 26 кілометрах на північ від Єрусалиму. Прагнення до фірми принципи академічної свободи, університет прагне підготувати молодих палестинських поколінню стати відповідальні керівники та громадяни. Як це заохочує своїх студентів по шляху в навчанні, він також підкреслює необхідність суспільної свідомості та національної прихильності.

Наш список курсів включають в себе:

Сучасний стандартний арабську мову розмовний арабська палестинського суспільства Палестинське питання Жінки в Арабське суспільство арабського суспільства палестинського культурології нової та новітньої арабської думки

Розташування

Birzeit

Address
Birzeit University
PO Box 14

Birzeit, Палестинська держава