Riphah International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

УНІВЕРСИТЕТ

Riphah International University , Ісламабад - приватний університет, заснований у 2002 році Федеральним урядом Пакистану. Університет створено з метою виготовлення фахівців з ісламськими моральними та етичними цінностями. Спонсорована неприбуткова довіра; а саме ісламського міжнародного медичного коледжу довіри (IIMCT), створеного в 1995 році. Першим проектом IIMCT був Ісламський міжнародний медичний коледж, штат Равалпінді, заснований у 1996 році її керівником, що керує установами; Генерал-лейтенант (рет.) Мухаммад Зульфікар Алі Хан, ТІ (М), ТБт (пізніше).

В даний час Університет має 7 факультетів та різних академічних відділів та зарубіжний проект, а саме - коледж ДНТ, ОАЕ. Університет також працює над створенням свого містечка на Маврикії.

Місія

Ісламський Міжнародний Медичний Коледж Траст (IIMCT) був створений у 1995 році його Управління піклувальника генерал-лейтенант (R) Мухаммад Зульфікар Алі Хан TI (M), TBt. МІМК-Т є неприбутковою, не політичною, не сектантською благодійною організацією, зареєстрованою урядом Пакистану. Місія Довіри:

"Створення сучасних навчальних закладів з акцентом на залучення ісламських етичних цінностей".

МІКМ-Т має намір допомогти мусульманській Уммі у вирішенні актуальної проблеми погіршення академічного стандарту шляхом створення державних інститутів мистецтв в Пакистані, залучаючи видатних вчених та науковців. Відповідно до місії, основна увага приділяється впровадженню ісламських етичних цінностей серед студентів для виготовлення хороших мусульманських лікарів, інженерів та соціологів.

Установчі навчальні заклади:

Університет має наступні кампуси в Ісламабаді, Равалпінді, Лахорі, Файсалабаді та Рас-Аль-Хайма, ОАЕ.

  • Головний кампус, сектор I-14, Ісламабад.
  • Міський кампус - I, G-7/4, 7-а авеню, Ісламабад.
  • Міський Кампус - ІІ, Евакуеський Трастовий Комплекс, Ісламабад.
  • Аль-Мізан Кампус, Равалпінді.
  • WISH Female Only Campus, H-8/2, Ісламабад.
  • Місто Лахор, містечко, Лахор.
  • Raiwind Road Campus, Лахоре.
  • Кахор промислової власності в Лахоре.
  • Кампус Файсалабад, Сатьяна-роуд, Файсалабад.
  • Коледж стоматологічних наук, RAK, Рас-Аль-Хайма, ОАЕ.

Ріфа почав працювати на своєму новому кампусі в зоні V в Ісламабаді поряд з навчальною лікарнею з шістьма сотнями ліжок.

Управління

Почесний президент Ісламської Республіки Пакистан є покровителем університету. Генерал-лейтенант (ред.) Мухаммед Зульфікар Алі Хан (пізніше) був канцлером-засновником. В даний час пан Хасан Мухаммад Хан є канцлером університету, а професор д-р Аніс Ахмад, видатний вчений з міжнародної репутації та викладача відмінності, є засновником віце-канцлера університету. Рада керуючих та Вчена рада є вищими директивними органами Університету. Віце-канцлер є головним виконавчим та академічним співробітником університету.

Університетський рейтинг і сертифікація якості

Riphah International University , Ісламабад був включений до "W" категорії університетів Комісією вищої освіти (HEC) Пакистану в 2005 році і незабаром був включений до п'ятірки університетів у приватному секторі, які мають право на отримання дослідницьких грантів уряду Пакистану через HEC. Останнім часом Riphah займає друге місце серед усіх приватних національних університетів загальної категорії. Крім того, клітинка підвищення якості університету отримала перше місце в приватному секторі "W" категорії університетів країни відповідно до показників, сформульованих HEC. Riphah - перший університет країни, який був сертифікований за стандартом ISO 9001: 2008, який був зареєстрований у Великобританії за допомогою реєстру Lloyd's, який є одним з п'яти кращих незалежних незалежних організацій з управління ризиками та забезпечення безпеки.

Розташування

Лахор

Address
Лахор, Пенджаб, Пакистан

Програми

Foundation Year
Програма Pathway для студентів бакалаврату