esocaet Studies by CADFEM

Введення

Прочитайте офіційний опис

CADFEM esocaet сприяє кар'єрі кваліфікації в області моделювання за допомогою семінарів, навчання в режимі онлайн, а також вищих навчальних закладів курсових робіт. Таким чином, наші освітні можливості просування по дозволяють зміцнити свої навички для широкого кола CAE-обов'язків, незалежно від програмного забезпечення для моделювання ви використовуєте. З цією метою ми співпрацюємо з викладачами і шанованих фахівців галузі, які приносять досвід з різних університетів і професійних областях.

Беручи участь в наших освітніх можливостей для просування у вас є шанс просунутися свій досвід моделювання з новітньою технологією або заповнити будь-які прогалини в знаннях за допомогою наших семінарів. Наші програмні пропозиції, безумовно, благо якість вашої роботи, що дозволяє виконувати з більшою ефективністю, творчості та інновацій. У вас є можливість поліпшити свою кар'єру, яка в свою чергу буде впливати на свій власний особистого благополуччя і задоволеності в короткостроковій перспективі, і в кінцевому підсумку вплинути ваше життя позитивно в довгостроковій перспективі. Зрештою, ви проводите значну частину свого життя на роботі.

Наші кар'єри інтегровані освітні можливості, на жаль, не безкоштовно, але вони, безумовно, варто: наші учасники підтвердили, що витрати часу і грошей окупилася!

Моделювання На основі Engineering / Computer Aided Engineering (CAE) Моделювання на основі інженерія є послідовне використання моделювання в процесі розробки продукту - від початкового аналізу перших концептуальних ідей для безперервного огляду і поліпшення властивостей продукції на різних стадіях розвитку до оптимізації машинної обробки або інших альтернативних досліджень. Застосування методу скінченних елементів (МСЕ) або CFD (Computational Fluid Dynamics) почалася кілька років тому, особливо в аерокосмічній промисловості, автомобільної промисловості та в цивільному будівництві, тому в даний час методи були створені практично у всіх галузях промисловості, а також в інших додатках, таких як медицина. Сучасні методи дозволяють моделювати цілі системи і досліджувати повні продукти в реалістичних сценаріях високого тиску заздалегідь.

Моделювання допоможе нам отримати цілісне уявлення про продукт і відповісти на ключове питання: Чи може продукт виконати те, що він обіцяв клієнту?

Розташування

Графікування

Address
Marktplatz 2,
Grafing b. München

85567 Графікування, Баварія, Німеччина