dBs Music Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Музична індустрія постійно змінюються, і при розгляді варіантів для вашої освіти, що є більш важливим, ніж переконавшись, що він дає вам перевагу? Коли ми описуємо DBS музики Берлін як "не звичайною школі" мова йде про щойно. Громада, розташування, об'єкти, якість навчання, безкомпромісна підтримка ... все це приходить разом, щоб бути прикладом пристрасті в стадії розробки. Це означає, що не тільки є інтенсивна радість у всьому, що ми робимо разом, але і те, що разом ми зможемо продемонструвати, як пристрасть є ключем до успіху.

Огляд

Наші недавно відремонтовані державою-оф-арт-об'єкти тут, в Берліні, всього кілька років. Але ми будуємо від спадщини нашого інституту, який працює з 1999 року в Великобританії. У 2013 році ми відкрили DBS Music Берлін, щоб дати нашим студентам доступ до різноманітної і встановленої музичної сцени тут. Різноманітність цієї сцени може здивувати вас, як добре! У той час як німецький капітал має відоме спорідненість до всіх електронних, ми також можемо сказати, що це гедоніст з точки зору заохочення широкий вибір жанрів і сцен.

Чи є ваші уроки проводяться в наших студіях в історичному Funkhaus або в головному навчальному центрі в нічний районі Фрідріхсхайн, ви отримаєте ваші руки на останніх передач в деяких надихаючих місцях. Але яка користь технології без будь-якої інструкції? Наші викладачі є досвідченими професіоналами галузі, що працюють в арт-сцені. Вони нададуть вам практичні поради про те, як використовувати ваші машини і ефективно виростити свої власні навички у вашій кар'єрі.

Якщо ви шукаєте повне уявлення музичної продукції і звукорежисура або електронної музики Production & Performance, наші один рік диплом програми є досконалими. Це також відмінний спосіб оживити свою місію як художник і провести захоплюючий рік за кордоном.

Якщо ви шукаєте високого значення акредитовану ступінь, розглянемо наші ступеня (з відзнакою) бакалавра, які вводять через університет Святого Марка і Святого Іоанна в Великобританії. Ці 3 роки або 2-річні програми Fast Track для тих, хто хоче поринути в концепції, теорії, технічного досвіду і практики.

Вивчайте більше

Хочете дізнатися, що ми говоримо? Підпишіться на один з наших днів відкритих дверей на нашому сайті (dbsmusic.net) і приходять зустрітися з нами особисто.

Чи не є привід приїхати в Берлін прямо зараз? Дізнайтеся більше про види можливостей ви могли б з DBS Music Berlin, досліджуючи наш профіль тут на бакалавра досліджень. Або звернутися до нас сьогодні, відправивши нам по електронній пошті: admissions@dbsmusic.net Ми з нетерпінням чекаємо від вас!

Розташування

Берлін

dBs Music Berlin

Address
Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 29009052