Прочитайте офіційний опис

Музична індустрія постійно змінюються, і при розгляді варіантів для вашої освіти, що є більш важливим, ніж переконавшись, що він дає вам перевагу? Коли ми описуємо DBS музики Берлін як "не звичайною школі" мова йде про щойно. Громада, розташування, об'єкти, якість навчання, безкомпромісна підтримка ... все це приходить разом, щоб бути прикладом пристрасті в стадії розробки. Це означає, що не тільки є інтенсивна радість у всьому, що ми робимо разом, але і те, що разом ми зможемо продемонструвати, як пристрасть є ключем до успіху.

Огляд

Наші недавно відремонтовані державою-оф-арт-об'єкти тут, в Берліні, всього кілька років. Але ми будуємо від спадщини нашого інституту, який працює з 1999 року в Великобританії. У 2013 році ми відкрили DBS Music Берлін, щоб дати нашим студентам доступ до різноманітної і встановленої музичної сцени тут. Різноманітність цієї сцени може здивувати вас, як добре! У той час як німецький капітал має відоме спорідненість до всіх електронних, ми також можемо сказати, що це гедоніст з точки зору заохочення широкий вибір жанрів і сцен.

Чи є ваші уроки проводяться в наших студіях в історичному Funkhaus або в головному навчальному центрі в нічний районі Фрідріхсхайн, ви отримаєте ваші руки на останніх передач в деяких надихаючих місцях. Але яка користь технології без будь-якої інструкції? Наші викладачі є досвідченими професіоналами галузі, що працюють в арт-сцені. Вони нададуть вам практичні поради про те, як використовувати ваші машини і ефективно виростити свої власні навички у вашій кар'єрі.

Якщо ви шукаєте повне уявлення музичної продукції і звукорежисура або електронної музики Production & Performance, наші один рік диплом програми є досконалими. Це також відмінний спосіб оживити свою місію як художник і провести захоплюючий рік за кордоном.

Якщо ви шукаєте високого значення акредитовану ступінь, розглянемо наші ступеня (з відзнакою) бакалавра, які вводять через університет Святого Марка і Святого Іоанна в Великобританії. Ці 3 роки або 2-річні програми Fast Track для тих, хто хоче поринути в концепції, теорії, технічного досвіду і практики.

Вивчайте більше

Хочете дізнатися, що ми говоримо? Підпишіться на один з наших днів відкритих дверей на нашому сайті (dbsmusic.net) і приходять зустрітися з нами особисто.

Чи не є привід приїхати в Берлін прямо зараз? Дізнайтеся більше про види можливостей ви могли б з DBS Music Berlin, досліджуючи наш профіль тут на бакалавра досліджень. Або звернутися до нас сьогодні, відправивши нам по електронній пошті: admissions@dbsmusic.net Ми з нетерпінням чекаємо від вас!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

dBs Music Berlin

Наша один рік Музика Виробництво & Звук диплом інженера будуть розвиватися ваші навички бази демістифікувати методи і процеси виробництва і музики звукорежисури. Робо ... [+]

Наша один рік Музика Виробництво & Звук диплом інженера будуть розвиватися ваші навички бази демістифікувати методи і процеси виробництва і музики звукорежисури. Робота на спільних творчих проектів, ви будете вивчати багато аспектів музичної продукції від запису і мікшування, акустика і слухати навички, щоб звучати для переміщення зображення, музику і технології галузевій практиці, під час навчання, щоб знайти свій голос в якості креативного продюсера музики. ... [-]

Німеччина Berlin
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
dBs Music Berlin

Використовуючи комбінацію цифрового і аналогового технології, наша один рік Електронна музика Виробництво і дипломний спектакль буде розвивати свої навички в здоровому ст ... [+]

Використовуючи комбінацію цифрового і аналогового технології, наша один рік Електронна музика Виробництво і дипломний спектакль буде розвивати свої навички в здоровому створення і управління. Робота в рамках спільних проектів та практичних творчості ви будете вивчати багато аспектів електронної музики, починаючи від синтезу та відбору проб, виробництва і змішування музики технології та галузевій практиці при установці вам на шляху, щоб стати продюсером, виконавцем і практикуючих група. ... [-]

Німеччина Berlin
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Why dBs Music Berlin? - 2016