UNICAF - ACCA

Введення

Прочитайте офіційний опис

Unicaf університет є Панафриканська незалежний, визнаний університет, що поєднує в собі кращі елементи міжнародної освіти, пропонуючи високу якість міжнародно визнаних кваліфікацій.

Університет має філії кампуси і навчальні центри або в 9 різних країнах Африки і зареєстрований і рекомендований Національна рада з вищої освіти (NCHE) в Малаві і вищу освіту адміністрація Замбії (УВО).

Unicaf університет переслідує передовий досвід в області навчання, успішності і задоволенні в постійно покращуючи академічне середовище. Університет прагне стати провідним університетом в країнах Африки на південь від Сахари, визнаний за його видатний внесок у викладання, навчання і дослідження.

The Unicaf університет кампуси дають студентам можливість отримати високу якість міжнародно визнаних кваліфікацій за дуже низькою ціною. Unicaf університет прагне запропонувати студентам можливість підвищити свої знання та особисті навички, просувати свою кар'єру і будувати життя вони мріють.

Unicaf університет пропонує повністю інтерактивні програми, а також програми, пропоновані через змішане навчання на одному зі своїх кампусів і навчальних центрів. Крім того, на її гілка кампусів студентів мають можливість мати лицем до лиця сесії і отримати вигоду від ряду послуг, таких як доступ до електронних бібліотек, публічних лекцій, семінарів і ряд соціальних заходів.

університет використовує UNICAFпартнерства «s з міжнародно акредитованих університетів, таких як Університет Південного Уельсу, Університету Нікосії і Marymount Каліфорнійського університету, щоб запропонувати конкурентноздатні, міжнародно акредитованим онлайн градусів за доступними цінами. Студенти також отримати вигоду з на кампусі курси, пропоновані самим Unicaf університету.

UNICAF це один з найбільш щедрих програм стипендій доступні. Програма підтримує студентів, які постійно проживають в Африці і надає можливості для проведення досліджень по відношенню до різних програм ступеня дистанційного навчання, нагороджених європейських, британських і американських університетів. в даний час UNICAF надає стипендії для інтернет-програм, пропонованих Університетом Південного Уельсу в Великобританії, в Університеті Нікосії в ЄС і Університету Каліфорнії Marymount в США.

За останні два десятиліття наші асоційовані інститути пропонують стипендії для іноземних студентів. Успішні студенти змогли внести значний вклад в їх графствах на найвищому рівні.

The UNICAF Стипендіальна програма була створена, щоб запропонувати обдарованим студентам непривілейованих можливість подальшого їх утворення шляхом вивчення щодо акредитованих на міжнародному рівні кваліфікації при набагато нижчій вартості.

Наша місія

Для того, щоб допомогти студентам стати освічені люди, досягти своїх академічних та професійних цілей і взяти на себе відповідальні ролі в мінливому світі глобальної взаємозалежності; сприяти проведенню наукових досліджень і формування знань; щоб бути корисним для суспільства шляхом поширення і застосування знань, а також за допомогою нових партнерських відносин з бізнесом і громадянським суспільством інститутів.

Розташування

Лагос

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Лагос, Лагос, Нігерія

Нью-Йорк

Address
1745 Broadway
10019 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Афіни

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Афіни, Центральні Афіни, Греція

Бухарест

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Бухарест, Бухарест, Румунія

Лондон

Address
Kemp House,
152 City Road

EC1V 2NX Лондон, Англія, Великобританія

Каїр

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Каїр, Каїрське губернаторство, Єгипет

Аккра

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Аккра, Великий регіон Аккри, Гана

Лілонгве

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe,
Malawi

Лілонгве, Центральний регіон, Малаві

Порт-Луї

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Порт-Луї, Порт-Луї, Маврикій

Могадішу

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Могадішу, Банаадір, Сомалія

Лусака

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Лусака, Провінція Лусака, Замбія

Ірбід

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Ірбід, Губернаторство Ірбід, Йорданія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: