Summer School at Bauhaus University Weimar

Введення

Прочитайте офіційний опис

заголовок

Баухауз ЛІТНЯ ШКОЛА

... Це міжнародна літня програма Баухауз-Universität Веймарі

і пропонує курси

  • архітектура | містобудування
  • мистецтво | дизайн
  • Інжиніринг | Навколишнє середовище
  • МОВИ

Виберіть один з наших багатьох мови і спеціалізованих курсів!

... Відкрита для майбутніх студентів, студентів і аспірантів.

Щороку близько 400 учасників з 70 країн по всьому світу створюють унікальну міжкультурну атмосферу. Бути частиною досвіду і зробити дружбу, яка буде тривати все життя!

... Це прекрасна можливість познайомитися з Bauhaus-Univerität Веймар

і підключитися до міжнародної мережі і розширити свої культурні і наукові горизонти. Скористайтеся цією можливістю!

... Є джерелом натхнення і незабутні враження на все життя.

Досвід, ви будете робити з взяти участь у літній школі Баухаус, дасть вам нові ідеї і збагатити ваше життя. НадихАтись!

банер

Хочете дізнатися більше? Відкрийте для себе різноманітну програму курсів та інших заходів, пропонованих в Баухауз літній школі! Оцініть красу Веймарі, місто Йоганн Вольфганг фон Гете і Баухауз!

Ще три вагомі причини ...

1. МІСТО WEIMAR

Веймарська символічний місто з багатою історією. культурне життя Веймара розгортається між Гете і Шиллера і Bauhaus, між Бухенвальд Меморіал і Замок Еттерсбург (тільки на німецькій мові). За допомогою своїх численних музеїв, чотири кінотеатри (тільки на німецькій мові), німецький національний театр (тільки на німецькій мові) і його різноманітної діяльності і музичної сцени, Веймар пропонує сотні подій щомісяця.

Літня школа Баухаус з'єднується з тими можливостями і створює різноманітну програму, яку можна адаптувати до ваших інтересів. Ви можете прийняти участь у багатьох заходах за зниженою вартістю або безкоштовно з вашим ID Bauhaus Літня школа.

банер

2. лекторів

Всі наші викладачі мають великий досвід, і займається професійно підготовлених і готові отримувати задоволення! Вчити мову з викладачем носієм мови або підібрати спеціальність предмет по-різному, в спокійній обстановці навчання, надихаючи екскурсії, пікніки в парку і багато танців на традиційних Bauhaus Літня школа сторін.

Всі викладачі роблять все можливе, щоб допомогти зробити ваше час в Веймарі незабутнім. Крім того, всі викладачі мовних курсів є носіями їх викладання мови.

банер

3. ОРГАНІЗАТОРИ

Наша команда дбає про кожного з учасників, то, що стає ясним, перш ніж ви коли-небудь приїдете в Веймарі. Ми із задоволенням приймають час, щоб особисто відповісти на всі питання і повідомлення електронної пошти. Будь поштою або по телефону, ми робимо все можливе, щоб допомогти Вам з будь-якими питаннями, проблемами або питань, які ви могли б мати.

Ми особисто зустрітися з вами в день прибуття і візьму вас до вашого житла. Для того, щоб допомогти вам влаштуватися і стати знаком з вашого повсякденного життя в Веймарі, ми пропонуємо Орієнтовно до початку курсу. Ви також будете відповідати вашим вихователем і іншим учасникам там. Крім того, ви можете зв'язатися з нами протягом всієї річної школи Баухаус в серпні 24 години на добу.

Ми будемо раді вітати ВАС в Веймарі ТА ОБМІН Незабутнє літо з ВАМИ!

Розташування

Веймар

Address
Geschwister-Scholl-Straße 15
Room 107

99423 Веймар, Тюрингія, Німеччина