Schouten Global

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша компанія

Глобальний партнер, глобальну присутність

Будучи «світового класу» вже мало; це тепер просто необхідно як мінімум грати на сучасному ринку. Схоутен Global стоїть осібно в його здатності сплавити широкі стратегічні ресурси розвитку з досвідом понад 700 професійних інструкторів і тренерів, розташованих по всій земній кулі.

Факти і цифри

 • Заснована в 1980 році
 • Досвід поставки в більш ніж 60 країнах
 • Нагороди для задоволення потреб клієнтів і операційного досконалості
 • Переважний постачальник для успішних міжнародних компаній
 • 100% увагу
 • Власник Thema. Thema є сучасною, спеціалізоване видавництво, яка спрямована на поліпшення особистого функціонування людей, особливо людей на робочому місці.Наші Послуги

Схоутен Global пропонує повний набір навчальних послуг, спрямованих на підвищення кваліфікації ваших співробітників і підвищити їх ефективність. Що ведуть до поліпшення організаційного здоров'ю і підвищення ефективності бізнесу. На додаток до нашого портфеля трапеції, ми пропонуємо індивідуальні рішення для ваших конкретних потреб, (виконавчої) коучинг і консультування з організаційного розвитку.

Глобальна мережа

Схоутен Global співпрацює з кращими в своєму класі кураторів, які були ретельно відібрані і екранованих нашим відділом управління і розвитку факультету. Залежно від вимог клієнта, ми ретельно узгоджувати куратор з клієнтами, засновані на правильному профілі, тим навчання (зміст), організаційні та культурні аспекти і вимоги мови.

З нашої всесвітньої мережі посередників, ви можете очікувати:

 • Перевірена перевагу навичок фасилітатора, перевіряється через однолітків і / або посилання клієнта
 • Відповідний досвід у навчанні необхідно лідерських навичок, такі як впливають навички, навички спілкування, управління проектами і т.д.
 • Більше 10-річний досвід роботи в бізнес-середовищі
 • сприяння досвіду навчання, пов'язане Більше 10 років в полікультурному середовищі
 • Експертиза в предметі
 • глобальне мислення
 • Вільне володіння англійською мовою і принаймні один місцевий мову

Ми маємо досвід поставки в більш ніж 40 країнах світу. Для тих країн, які ми не маємо кандидатів в нашій базі даних, ми шукаємо нові посередник по нашій існуючої партнерської мережі. Цей підхід виявився дуже ефективним і дієвим в останні роки.

Місія та бачення

Місія: Звільнити і вирівняти потенціал окремих осіб, груп і організацій.

Бачення: "Корабель тільки такий сильний, як його екіпаж.

Відносини між успіхом організацією і особистою поведінкою і добробутом своїх співробітників завжди зачаровували нас. Сила особистості було показано, що вирішальним фактором успіху організації - і поведінковий тренінг внесли позитивний внесок в цьому відношенні. Наші клієнти зазнали, що довгострокові інвестиції в м'яких навичках, виконання команди і керівництво допомагають поліпшити результати бізнесу. Сьогодні ми ділимося своїми знаннями і досвідом по всьому світу, допомагаючи організаціям створювати свої власні «золотий трикутник» поліпшених результатів, прискорене впровадження та поліпшення особистої мотивації, задоволеності та щастя.

відкриті курси

Схоутен Global пропонує портфель відкритого набору навчальних курсів.

Спільне Активний Коучинг (CTI)

Зміна людей, що перетворюють життя: розроблені лідера галузі ІТК (Тренери Training Institute), Co-Active Coaching широко визнана найсуворішою підготовки тренера і програми сертифікації в галузі.

Організація і відносини системи Коучинг (КОБ Global)

Системи Програма організації і відносин Коучинг ™ (ПСНК ™) є новаторською моделлю для коучинг відносин систем в організаціях і групах, командах, партнерські і сімейні парах. Чи є ваша спеціальність в корпоративній роботі, партнерство або особистих відносинах, ця модель системи відносин є основоположною для вашої роботи.

Лідерство Коло Профіль Сертифікації (TLCPC)

Вихід за межі лідерських компетенцій: як тренер, ви хочете кращі результати для вашого учня. Leadership Circle Профіль ™ є потужним інструментом 360º, який пропонує більше, ніж просто розуміння навчання компетенції. Вона також дає глибоке розуміння мотивації вашому навченою в, що лежить в основі цінність і припущення, що є початком трансформації в ефективність керівництва.

Тренінг для тренерів

Прискорення кар'єри: під час тренінгу для тренерів ви дізнаєтеся необхідну набір навичок, щоб розвивати Softs навички інших.

Розташування

Zaltbommel

Address
Schouten & Nelissen
Van Heemstraweg West 5

5301 Zaltbommel, Гелдерланд, Нідерланди