Mentora Sprachschule

Введення

Прочитайте офіційний опис

Mentora МОВУ Школа є частиною глобальної мережі

Mentora є визнаним інститутом в рамках міжнародного освітнього сектора. Ми пропонуємо стимулюючу і академічно орієнтований досвід. Наша мовна школа розташована в політичному та історичному центрі Берліна, недалеко від самого популярного району Фрідріхсхайн-Кройцберг.

Mentora пропонує динамічні і інтенсивні програми англійською та німецькою мовою для початківців і просунутих учнів в рівній мірі. Ми надаємо індивідуалізовані, орієнтованих на комунікаційні та мовні високоякісні курси для наших студентів, які отримують вигоду від атмосфери, яка є сімейною і професійної одночасно.

Кожна з наших програм - відповідно до нашої наукової концепції - з урахуванням конкретних верств і потреб учасників. Mentora не тільки зручно розташований, але, крім того, характеризується своїм досвідченим персоналом і його розкішними зручностями.

БАУ Global Глобальна мережа БАУ складається з вищих навчальних закладів поширюються по всьому світу. Ця міжнародна мережа вітає студентів з усього світу і має доступ до локальних ресурсів в кожному місті, нації і держави з метою підвищення якості вищої освіти вона забезпечує. Студенти і випускники БАУ Global формують наукове співтовариство, що проходить протягом семи країнах на трьох континентах; Північна Америка, Європа і Азія. БАУ Глобальна мережа складається з 4-х університетів, 2 мовних шкіл і 6 супутникових кампусах.

БАУ Глобальні університети пропонують сотні студентів, аспірантів і докторських програм в галузі архітектури, мистецтва, ділового адміністрування, проектування, освіти, інженерних, медичних наук, інформаційних технологій, права та медицини. Працюючи через міжнародний контекст, БАУ Глобальна мережа переслідує, щоб гарантувати якість і стійке освіту.

Розташування

Берлін

Mentora Sprachschule

Address
Heinrich-Heine Straße 27
10179 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 40032434