Прочитайте офіційний опис

Mentora МОВУ Школа є частиною глобальної мережі

Mentora є визнаним інститутом в рамках міжнародного освітнього сектора. Ми пропонуємо стимулюючу і академічно орієнтований досвід. Наша мовна школа розташована в політичному та історичному центрі Берліна, недалеко від самого популярного району Фрідріхсхайн-Кройцберг.

Mentora пропонує динамічні і інтенсивні програми англійською та німецькою мовою для початківців і просунутих учнів в рівній мірі. Ми надаємо індивідуалізовані, орієнтованих на комунікаційні та мовні високоякісні курси для наших студентів, які отримують вигоду від атмосфери, яка є сімейною і професійної одночасно.

Кожна з наших програм - відповідно до нашої наукової концепції - з урахуванням конкретних верств і потреб учасників. Mentora не тільки зручно розташований, але, крім того, характеризується своїм досвідченим персоналом і його розкішними зручностями.

БАУ Global Глобальна мережа БАУ складається з вищих навчальних закладів поширюються по всьому світу. Ця міжнародна мережа вітає студентів з усього світу і має доступ до локальних ресурсів в кожному місті, нації і держави з метою підвищення якості вищої освіти вона забезпечує. Студенти і випускники БАУ Global формують наукове співтовариство, що проходить протягом семи країнах на трьох континентах; Північна Америка, Європа і Азія. БАУ Глобальна мережа складається з 4-х університетів, 2 мовних шкіл і 6 супутникових кампусах.

БАУ Глобальні університети пропонують сотні студентів, аспірантів і докторських програм в галузі архітектури, мистецтва, ділового адміністрування, проектування, освіти, інженерних, медичних наук, інформаційних технологій, права та медицини. Працюючи через міжнародний контекст, БАУ Глобальна мережа переслідує, щоб гарантувати якість і стійке освіту.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Mentora Sprachschule

Ми пропонуємо інтенсивний курс німецької програму для учнів з 16 років на. Це відбувається в будні дні з 9.00 до 12.00 і 6.00 вечора - 9.00 вечора. Вона збіглася з Загаль ... [+]

Ми пропонуємо інтенсивний курс німецької програму для учнів з 16 років на. Це відбувається в будні дні з 9.00 до 12.00 і 6.00 вечора - 9.00 вечора. Вона збіглася з Загальноєвропейських ведення Мови і тому ділиться на 6 рівнів курсу.

Німецький A1 Рівень - початковий Німецький Рівень A2 - Базові знання Німецький Рівень B1 - елементарні мовні навички Німецький Рівень B2 - Незалежне використання мови Німецький Рівень C1 - Грамотне використання мови Німецький C2 Рівень - Native-подібні мовні навички ... [-]
Німеччина Berlin
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою