Martinair Flight Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Martinair Flight Academy

Мартінейр Академія польоту виникла 40 років тому і є частиною AIR FRANCE / KLM Group. Академія є найстарішим в Нідерландах, який виконує всі практичні заняття польоту від голландського аеродрому. Тому ми використовуємо сучасний і молодий флот, який має свою домашню базу в аеропорту Lelystad.

Цей інтенсивний інтегрований навчальний курс займає близько 24 місяців і починається 3 рази в рік. Теорія задається за допомогою комп'ютера систему навчання і повністю інтегрована з практичними літаючих уроків. Це означає, що теорія чергуючись з практичними уроками, що летять справжнім теорія може бути застосована безпосередньо на практиці.

Щомісяця є день орієнтації в льотної академії, тут ви отримаєте всю необхідну інформацію і вивчити і зрозуміти Мартінейр Flight Academy. Вибір може початися в будь-який момент і може бути завершена в приблизно 3 тижні.

Мартінейр Flight Academy рада оголосити про союз з двома іншими компаніями, Trener Kft і FSC. Нова компанія, яка формується називається Central European Academy Flight, CEFA.

Після ретельної оцінки Центрально-Європейської Академії Політ був обраний Wizz Air в якості партнера за програмою підготовки унікальний наставництво Pilot.

Чому Мартінейр Flight Academy?

Martinair102

Важливо, щоб відчувати себе комфортно з тим, як утворення, яке «ваша» школа пропонує вам.

Одним з найбільш важливих причин, щоб вибрати для Martinair Flight Academy є його невеликий масштаб. Максимум 36 студентів починають навчання ATPL щороку і класи не перевищують число 12 студентів. Це призводить до дуже індивідуальний підхід, в якому фізична особа є центральним.

На фактичної літаючих починається Мартінейр Flight Academy тільки після чотирьох тижнів наземного шкільного навчання. Ваш перший сольний політ проходить приблизно через два місяці після початку тренування польоту. Це означає, що теорія поєднується з практичною льотної підготовки протягом першого року. У другій рік самого польоту з молодим і сучасним парком підкреслюється.

У перший рік, вся теорія ATPL буде лікувати за допомогою ТОС (Комп'ютерне навчання основі), який підтримується регулярними всіх вчителів круглі теорії, які можуть дати Льотна себе і легко в змозі зробити зв'язок між теорією і практикою.

У цьому році ви також отримаєте свою першу ліцензію, приватний ліцензію пілота. Це дозволяє купувати необхідну кількість годин для навігації ЛПЛ з однокурсника, так що ви отримаєте багато досвіду разом. Крім того, ви можете виконувати польоти в більш віддалених зарубіжних аеродромах, тому що разом у вас є в два рази більше годин, доступних.

На відміну від деяких інших рейсів шкіл, повний льотної підготовки в Martinair льотної академії буде проводитися в одному місці, в нашому випадку це Аеропорт Лелистад.

перспективи на майбутнє

Martinair103

Мартінейр Flight Academy є дочірньою компанією Martinair Holland NV Martinair Holland NV належить KLM, так що де МЗС також частина AIR FRANCE / KLM Group. Це означає, що якщо компанії в межах цієї групи, такі як KLM, Transavia і Мартінейр, потрібні пілоти вони будуть набирати свої власні школи польоту. Конкретно, це означає, що KLM Flight Academy надає KLM і Мартінейр Flight Academy є "кращим постачальником" для Transavia і Martinair Holland. Якщо KLM Flight Academy не може забезпечити достатню кількість пілотів KLM, передбачатиметься, студенти-пілоти Martinair льотної академії.

Наші студенти літати з різними авіакомпаніями, всередині і за межами Європи. Серед цих авіакомпаній ви знайдете національні і прапор перевізників, регіональних операторів зв'язку і бізнес-операторів. Студенти, які все ще чекають на роботу, буде проходити за стандартом по Martinair Flight Academy за допомогою так званого повторного навчання. Ці щомісячні тренінги надаються командою капітанів авіакомпанії, які заробили свої сліди на керівних посадах в комерційній авіації (MD-11, B767, B747).

Розташування

Лелістад

Martinair Flight Academy

Address
Emoeweg 4,
8218 PC Lelystad.
The Netherlands

8218 PC Лелістад, Флеволанд, Нідерланди
Телефон
+31 320 288 476