Jacobs University Foundation Year

Введення

Прочитайте офіційний опис

Новий будинок далеко від дому

Студенти з любов'ю називають кампуса "міхур" - міжнародний англомовний мікрокосм в середині Європи, де ви будете жити і навчатися зі студентами з більш ніж 100 країн. Після семестру у Джейкобса, кожен куточок кампуса буде з'єднаний із запам'ятовується пам'яттю. Будь це група місць на розі спокійної зони вивчення, де ви провели цілу ніч, наполегливо працюючи, сміючись з друзями та замовляючи піцу в 3 ранку

Будь це маленькі пагорби на кампусі Грін, що ти та ваші друзі використовували для покатання на лотках кафе, коли перший сніг упав взимку. Будь це дерево перед вашим коледжем, де ви повеселите свій перший болгарський браслет дружби. Життя та навчання в університетському містечку означають, що незабаром ваші друзі почуватимуться як сім'я, і ​​що студентський містечко стане новим будинком далеко від дому.

Кожного разу, коли відвідувачі приїжджають до кампусу, вони вражені красою просторого, зеленого кампусу 34ha. Великий кампус зелений у центрі кампуса та футбольне поле приваблюють студентів сидіти разом, засмагати і займатися спортом на вулиці.

Зануритися в різноманітність

Дозвіл студентів сприяти їх міжособистісної та міжкультурної компетентності є важливим компонентом навчальної місії Джейкобського університету. Як студент року навчання, ви можете повною мірою скористатись багатьма можливостями навчання усередині та за межами аудиторії. Занурюйтеся в середовище міжкультурного містечка, беручи участь у різноманітних спортивних заходах, які пропонуються, або стати членом одного з численних соціальних, культурних, політичних, академічних та підприємницьких клубів на кампусі.

Житлові коледжі в університетському містечку пропонують безпечний, інтерактивний та надихаючий досвід життя та навчання: Ви отримаєте приватну кімнату в двокімнатній квартирі та діляться загальними просторами та ванною кімнатою з одномісником, яка зазвичай має іншу національність.

Кав'ярні в коледжі пропонують сніданок, обід і вечерю, а також відмінний простір для спілкування, спілкування та відпочинку з друзями. Доступ до цілодобового сучасного центру відпочинку на кампусі і добре оснащені зони діяльності, такі як театральний майданчик, спортивні майданчики, танцювальний зал та паперова майстерня - це лише одне з пільг нашого життя. красивий кампус. Кампус знаходиться в безпосередній близькості від центру міста Бремен, морського багатокультурного та підприємницького міста на півночі Німеччини.

Розташування

Бремен

Address
Jacobs University Bremen
Campus Ring 1

28759 Бремен, Бремен, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія