Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут анімації, візуальних ефектів і цифровий Озвучка Заснована в 2002 році як частина кіноакадемії Баден-Вюртемберг. Під керівництвом професора Томаса Haegele, вона перетворилася в одну з найуспішніших навчальних центрів для анімації в Німеччині і користується відмінною міжнародною репутацією. Анімаційні фільми академії кіно є з німецькими та міжнародні фестивалі вже завоював безліч нагород.

З моменту свого створення в 1991 році в кіноакадемії Баден-Вюртемберг за принципом «навчання» вчив і проводиться. Учні дізнаються, як робити фільми шляхом фільмів: Ви пишете сценарії, проектування та будівництво набори, камеру або свинцю директор створення анімації та візуальних ефектів, складаючи музику до кінофільмів або зробити звуковий дизайн, редагування та монтаж.

Проект здійснюється за підтримки та у супроводі запрошених лекторів з практики. Професіонали з німецької та міжнародної кіно- та медіа-індустрії дати свої знання і досвід у семінарах та практикумах для студентів на. Ця філософія створює прямий зв'язок між вивчення та практики і сприяла з його близькістю до ринку успіху кіноакадемії.

Студентські проекти

З тих пір в номінації Оскар короткометражному фільмі "колеса" стала Інститут анімації, візуальних ефектів і цифровий постпродакшн міжнародну увагу. Платформа Анімація Кар'єра Огляд вибрав відділ анімації в 2014 році серед топ-5 кращих анімаційних шкіл по всьому світу. В останні роки, студентські постановки анімації інституту з німецькими та міжнародних фестивалях, таких як перші кроки, VES Awards, Лос-Анджелес, шорти SIGGRAPH, SICAF або Аннесі Міжнародного анімаційного кінофестивалю, завоював безліч нагород.

Розташування

Людвігсбург

Institute of Animation, Visual Effects and digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg

Address
Filmakademie Baden-Württemberg
Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction
Akademiehof 10

D-71638 Людвігсбург, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Телефон
+49 7141 969 82 800