ISS International Business School of Service Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

На курсах та тренінгах МКС пропонує зосередитись на зміцненні та розвитку компаній, де сервіс вже робить або відіграватиме вирішальну роль у складі їх бізнесу. На національному та міжнародному рівнях ми супроводжуємо компанії в проектах трансформації, які пропонують проекти оцінювання, консультацій та розвитку, а також тренінги з менеджменту.

На наш погляд, як «бізнес-школа» , стратегічне узгодження та оперативна реалізація невіддільні для досягнення наміченого ефекту на ринку. Ось чому ми розглядаємо всі види діяльності, які активно підсилюють трансформацію, як невід'ємну частину послуги. Співробітники компанії активно беруть участь у проектах оцінювання та консультацій, а також у навчальних проектах, а також в проектах передачі розвитку, Проектах реального життя (RLP), щоб забезпечити реалізацію навчальних матеріалів у своїй щоденній роботі. Отже, вони також мають вирішальне значення для окупності; рентабельність інвестицій.

126968_pexels-photo-416405.jpegПіксабай / Пікселі

Наша філософія

По-перше, сервіс - Перетворення послуг фактором успіху для компаній - це наша філософія ISS. Роблячи це, ми підтримуємо наших клієнтів у їх стратегічній орієнтації на майбутні ринки, а також у конкретному організаційному та кадровому розвитку.

На МКС ми розуміємо послуги як взаємодію між постачальниками та замовниками з метою створення додаткової цінності для всіх, хто бере участь.

Чому МКС?

Чітка орієнтація на управління сервісом як рушій корпоративного розвитку робить МКС однією з провідних установ у цій галузі.

Тактичний успіх та стратегічна стійкість: навички обслуговування

Для тих, хто досконало опановує сервісний бізнес, чи то в службі довідки, чи як генеральний директор, це не просто розумові вправи. Вони думають і відчувають службу, використовують аналітичні навички та емоційні якості. У поєднанні ці сервісні навички доповнюють одне одного, щоб створити неперевершену команду.

Досвід, компетентність та орієнтація на споживача

Для досягнення досконалості сервісу компанія спочатку повинна уточнити свій статус-кво з точки зору обслуговування:
Як я можу виконувати свої послуги? На якому рівні обслуговування я? Якщо я ремонтую лише технічний пристрій в рамках гарантії, я просто виконую основи. Або я раджу своїм клієнтам навіть за межами власного продукту на основі моїх знань у галузі?

Якщо ми це робимо, ми говоримо про додану вартість незалежно від товару. Це робить сервіс, заснований на знаннях, і створює цінність завдяки ноу-хау та освіті.

Широкий спектр змісту та форматів

Модель компетенції послуг - це орієнтація, орієнтир та перспектива для працівників, а також керівників у їх щоденних стратегіях боротьби з сильними, слабкими сторонами, нормами та цінностями. Індивідуальні компетенції виникають у внутрішніх бізнес-драйверів - це теми, які суттєво впливають на майбутнє компанії.

126969_pexels-photo-70292.jpegТім Гоу / Пікселі

Процес трансформації з МКС

Емоційні компетенції можуть створити тісний зв’язок із замовником - проявити співпереживання, побудувати близькість, здобути впевненість. Експертні навички дозволяють нам зрозуміти бізнес клієнта, використовувати інструменти з методологічною компетентністю та розробити ефективні сервісні рішення.

З огляду на весь бізнес , сервіс створює цінність для вашої компанії та замовника: прибуток та вигода від клієнта.

ISS Business School - сертифікований професійний розвиток

Ми є членом асоціації з підвищення кваліфікації Weiterbildung Hamburg eV та взяли на себе зобов'язання щодо стандартів якості. Бізнес-школа ISS зобов’язана відповідати стандартам якості Weiterbildung Hamburg eV та зробити ці стандарти загальнодоступними. Печатка "сертифікований навчальний заклад безперервної освіти" присуджується компаніям, які проходять процедуру тестування та беруть участь у регулярних аудитах на місці.

Якість тренінгів

Стандарти якості гарантують орієнтацію на споживача, прозорі та чесні умови, а також сучасні, для дорослих формати навчання для учасників професійних тренінгів. Крім того, ми пропонуємо вам безкоштовну послугу захисту учасників: будь-якому студенту, який зіткнеться з проблемами чи питаннями на своєму навчанні, пропонується можливість скористатися службою конфліктного консультування в Weiterbildung Hamburg - на додаток до можливості вирішити будь-яке питання безпосередньо в приміщенні ISS. .

Понад 20 років Weiterbildung Hamburg eV і ця печатка затвердження виступає за забезпечення якості та захист учасників організацій професійного навчання в Гамбурзі.

Розташування

Гамбург

Address
Dorotheenstraße,29A
22301 Гамбург, Гамбург, Німеччина