Прочитайте офіційний опис

Ми CIEE

Неприбуткова, неурядова організація, CIEE - це найстаріше і найбільше в країні некомерційне дослідження за кордоном та організація міжкультурного обміну. Починаючи з 1947 року, CIEE допомагає тисячам людей здобувати знання та навички, необхідні для життя та роботи в глобально взаємозалежному та культурно різноманітному світі, пропонуючи найбільш доступні, актуальні та цінні програми обміну.

Що ми робимо

У CIEE ми створюємо можливості, які допомагають об'єднати людей. Ми сприяємо розвитку взаєморозуміння та взаємної поваги між громадами та націями, сприяючи обміну ідеями та досвідом. Ми допомагаємо надати студентам, викладачам і молодим фахівцям з усього світу навички, які роблять їх активними і відповідальними громадянами світу.

Ми робимо це за:

    • Пропонуємо найбільш повний набір програм і послуг обміну.
    • Збирання найбільших ресурсів і найбільш досвідчених, пристрасних співробітників на місцях.
    • Працюючи над тим, щоб кожен мав доступ до можливостей та досвіду, які поширюють свої перспективи та розширюють свої горизонти.

Основні цінності CIEE

Ми віримо у досконалість та чесність . Ми надаємо високоякісні програми та послуги, керуємося прикладом і просуваємося заради своїх студентів і партнерів.

Ми віримо в повагу . Ми приймаємо і святкуємо різноманітність. Ми практикуємо відкрите і чесне спілкування.

Ми віримо у доступ . Ми прагнемо відкрити двері для людей з усіх верств суспільства до програм CIEE та до CIEE.

Нарешті, в CIEE ми віримо у вирішення проблем . Ми розробляємо інноваційні та практичні рішення для розширення доступу до можливостей міжнародного обміну.

106996_rsz_adobestock_70168914.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Entrepreneur Lab by CIEE

Створюйте і розвивайте життєздатну бізнес-ідею, потім візьміть її від концепції до завершення бізнес-плану та готового для інвестора поля. Принесіть бізнес-проблему, яку ... [+]

Boot Camp для бажаючих підприємців

Створюйте і розвивайте життєздатну бізнес-ідею, потім візьміть її від концепції до завершення бізнес-плану та готового для інвестора поля. Принесіть бізнес-проблему, яку ви хочете вирішити, або ми надамо одну з справжньої компанії, а потім вирішувати її та розробляти свої рішення. Поліруйте своє резюме і отримайте цінний сертифікат, поки ви отримаєте смак початкової культури, відточите необхідні навички та набудете міжнародного значення.... [-]

Німеччина Berlin Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
6 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

CIEE IN ONE WORD

eLab - Start building the business of your dreams

Location address
Gneisenaustr. 27
Berlin, Berlin, 10961 DE
Social Media
Location address
46-47 Russell Square, Bloomsbury
London, England, WC1B 4JP GB