Прочитайте офіційний опис

Кожне літо, починаючи з 2012 року, ми відкриваємо наші двері для семінарів з різних дисциплін: образотворчого мистецтва, дизайну, музики, творчого підприємництва, управління мистецтвом та само-маркетингу. Все це в самому серці найбільшого та найнадійнішого міста Німеччини.

Команда пристрасних вчителів та тренерів пропонує сприятливе середовище, де ви можете кинути виклик творчому вираженню та критичному мисленню, знайти свій художній голос та візуальну мову, реалізувати свої ідеї, поділитися ними з однодумцями та створити мережу, яка буде для Вашої кар'єри.

Приєднуйтесь до нас, щоб навчатися в Берліні і зустрітися з художниками та творцями з усього світу. Натхненні унікальною атмосферою, вивчіть свої інтереси та зануриться в мегаполіс творчості в одному з найбільших і найбільш багатогранних університетів мистецтв у світі.

Підпишіться на нашу новинку, щоб вона була оновлена .

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Berlin Summer University of the Arts

Кожне літо, починаючи з 2012 року, ми відкриваємо наші двері для семінарів з різних дисциплін: образотворчого мистецтва, дизайну, музики, творчого підприємництва, управлі ... [+]

Знижки для випускників та декілька бронювання: ми будемо раді бачити вас ще раз і хочемо нагородити вам 100 євро знижкою на ваш курс (або остаточний внесок, якщо ви реєструєте більше одного курсу). Учасники, які зареєструвалися на декількох наших курсах, отримає знижку в розмірі 50 євро від кінцевої ціни.

Інформація та реєстрація: www.summer-university.udk-berlin.de

Витончені мистецтва

01.07–05.07 Переходи - малюнок і простір... [-]

Німеччина Berlin
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
3 - 14 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
Berlin Summer University of the Arts