Baden-Wuerttemberg Cooperative State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інтернаціоналізація є одним з найважливіших стратегічних цілей Баден-Вюртемберг кооператив державний університет Heidenheim.

Огляди показали, що більше 35% наших студентів провести один семестр за кордоном. Ця цифра набагато вище середнього і швидкість вихідних студентів перевищує навіть ті з великих університетів, таких як Гейдельберг або Тюбінгені. У нас є партнерські університети світу, де студенти можуть або провести семестр за кордоном Навчання обміну або пройти стажування в міжнародній компанії Робота Exchange.

У 1974 році Öffnet Einen internen Посилання їм aktuellen FensterUniversity кооперативного освіти (нині Баден-Вюртемберг кооператив державний університет) - німецькою мовою "Berufsakademie" (нині Duale Вища Баден-Вюртемберг) - був запущений в якості інноваційного нового проекту у федеральній Баден-Вюртемберг на південному заході Німеччини. Вона була розроблена, щоб надати студентам з пост-середньої освіти на основі унікального поєднання теоретичних досліджень і на робочому місці навчання. UCE студенти по черзі академічної та професійної підготовки, що дає їм можливість відразу ж застосувати концепції дізналися в класі, щоб на робочому місці і в свою чергу приносять нові ідеї від своїх тренінгових компаній в університет.

Heidenheim університет кооперативного освіти акредитована Відкритого університету Великобританії. Третього курсів, можуть бути зараховані у Відкритому університеті і після закінчення вони нагороджені «ступінь бакалавра з відзнакою" OU на додаток до німецького «бакалавр».

Подвійна система навчання

Подвійна система освіти, яка забезпечує практико-орієнтованої освіти за участю як, роботодавців, а також керовані державою наукові установи, має давню традицію в Німеччині. "Duale Вища Баден-Вюртемберг" - Баден-Вюртемберг кооператив державний університет - являє собою розширення цієї подвійної системи навчання в галузі вищої освіти.

Університет кооперативного освіти розширюється набагато швидше, ніж очікувалося з планування. Все більше число студентів відображає зростаючий попит на молодих співробітників з практико-орієнтованого освітнього рівня в бізнесі, промисловості і соціальних інститутів.

Типовий роботодавець буде пропонувати стажування на учня з твердим наміром в кінцевому рахунку, приймаючи успішне випускника в постійній зайнятості. Справді, майже 90% наших випускників вже є контракт на роботу, коли вони приймають свої випускні іспити.

Розташування

Гейденхайм

Address
Marienstraße 20
D-89518 Гейденхайм, Баден-Вюртемберг, Німеччина