Alinguas

Введення

Прочитайте офіційний опис

Курс німецької мови в Мюнхені

Інтенсивні мовні курси в Мюнхені - в Німеччині і багато іноземні мови з 1992 року Alinguas голосових взуття в районі Мюнхена Швабінг контакту для всіх, хто хоче вивчити іноземну мову в прекрасних умовах. Тим більше, ми спеціалізуємося себе учнів, для яких німецька є іноземна мова. Але, звичайно, ми також пропонуємо багато інших мов з англійської на китайський.

Ви шукаєте для інтенсивного курсу німецької мови в Мюнхені? Чи зацікавлені ви в англійському курсу або мовний курс на французькою, італійською, іспанською, грецька, чеська, російська, словацька або китайський? Чи зацікавлені ви в мовних курсах і хочемо принести в Мюнхені свої знання до нуля? Тоді звертайтесь до нас і зареєструватися на одному з наших чудових мовних курсах в Мюнхені.

Ваші переваги:

  • Офіційний Телч перевіряє A1 до C1 - невеликі групи - кваліфікований навчанні - справедливі ціни - високий рівень успіху на іспитах - персональна середу навчання - безкоштовний доступ в Інтернет - безкоштовно дій і культурна програма з червня по серпень - Літні мовні курси для дітей та підлітків.

Розташування

Мюнхен

Address
Language School Alinguas GbR
Hohenzollernplatz 5

D-80796 Мюнхен, Баварія, Німеччина