Прочитайте офіційний опис

Курс німецької мови в Мюнхені

Інтенсивні мовні курси в Мюнхені - в Німеччині і багато іноземні мови з 1992 року Alinguas голосових взуття в районі Мюнхена Швабінг контакту для всіх, хто хоче вивчити іноземну мову в прекрасних умовах. Тим більше, ми спеціалізуємося себе учнів, для яких німецька є іноземна мова. Але, звичайно, ми також пропонуємо багато інших мов з англійської на китайський.

Ви шукаєте для інтенсивного курсу німецької мови в Мюнхені? Чи зацікавлені ви в англійському курсу або мовний курс на французькою, італійською, іспанською, грецька, чеська, російська, словацька або китайський? Чи зацікавлені ви в мовних курсах і хочемо принести в Мюнхені свої знання до нуля? Тоді звертайтесь до нас і зареєструватися на одному з наших чудових мовних курсах в Мюнхені.

Ваші переваги:

  • Офіційний Телч перевіряє A1 до C1 - невеликі групи - кваліфікований навчанні - справедливі ціни - високий рівень успіху на іспитах - персональна середу навчання - безкоштовний доступ в Інтернет - безкоштовно дій і культурна програма з червня по серпень - Літні мовні курси для дітей та підлітків.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Alinguas

З 1992 року пропонує школу Alinguas мови в Мюнхені Німецький мовних курсів відповідно до Загальноєвропейської завдання (рівні А1-С2) в ... [+]

Курси німецької мови в Німеччині, Мюнхен в Alinguas мовної школи - висока якість, розумні ціни

З 1992 року пропонує школу Alinguas мови в Мюнхені Німецький мовних курсів відповідно до Загальноєвропейської завдання (рівні А1-С2), в малих групах (4 -12 учасники влітку до 14), а також цільові підготовки до іспитів для всіх міжнародних іспитів.

Тут наші студенти досягнення найкращих результатів їх курс німецької мови мови. ... [-]

Німеччина Munich
Жовтень 2019
Денне навчання
1 - 48 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою