AIS Flight Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому АІС Flight Academy?

AIS Flight Academy прагне до найвищим рівнем освіти і професійної підготовки у відповідності до європейських стандартів, надаючи вам:

Багаторічний досвід в підготовці пілотів по всьому світу Навчання завершено приблизно 22 місяців Теоретична і практична підготовка здійснюється в рамках нашої Академії польотів Фінансовий фонд доступний (голландський або Бельгії національний тільки) Повний курс навчання в Європі Інтенсивне керівництво і тренерський студентів під час навчання Використання передових навчальних матеріалів Безкоштовна візова підтримка для іноземних студентів Розміщення доступно Іспит навчання за умови, Аудиторні заняття на основі під час GroundSchool Сучасні FNPT II і Boing D імітатори 737 рівня Власний технічний відділ технічного обслуговування Схема Cadet з (потрібен дозвіл на роботу Європейського союзу) AIS Airlines

AIS Airlines

AIS Airlines є регіональною авіакомпанії, що базується в аеропорту Lelystad. Ми пропонуємо гнучкий сервіс для клієнтів, які шукають мокра, лізинг повну потужність чартерних і регулярних рейсів по всій Європі. За допомогою нашого флоту, що складається з 10 BAe Jetstream 32 турбо-реквізиту ми є найбільшим регіональним перевізником в Скандинавії, а також працюють в Німеччині, Швейцарії та Хорватії. У нас є плани по розширенню нашого флоту, додавши 737 літаків Boeing протягом 2-х років і ввести більше маршрутів. Все Перші співробітники набираються з АІС льотної академії.

Приклад charterflights:

Гольф день в Великобританії Спортивні події в Німеччині Дегустація вин у Франції

Маршрути

Бремен - Цюріх Мюнстер / Оснабрюк - Штутгарт Естерсунд - Умео Borlänge - Еребру - Мальме Borlange - Гетеборг Торсбі - Hagfors - Stockhholm Sveg - Mora - Стокгольм

АІС Техніка

АІС Техніка піклується про все підтримці льотної академії АІС і АІС Airlines. Об'єкти засновані на Лелистад і охоплюють велику область роботи. Через об'єктів, АІС Техніка може запропонувати відмінну і ефективне обслуговування іншим компаніям в рамках Групи AIS. АІС Техніка також може забезпечити обслуговування для 3 сторін для багатьох типів літаків.

Розташування

Нідерланди Інтернет

AIS Flight Academy

Address
AIS Flight Academy
Flamingoweg 20
8218 NW Lelystad

Нідерланди Інтернет, Нідерланди
Телефон
+31 320 268 799