Pilot Flight Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Пілот рейсу академія є Європ найсучасніші льотна школа, навчання наших студентів у верхній сучасних літаків і тренажерів.

З більш ніж 2500 квадратних метрів території школи, і 120 учнів перегляд, ми виховуємо завтрашніх пілотів. Школа розташована в аеропорту Торп в Sandefjord, південної Норвегії. Вся пілот освіту в Льотно Академії проводиться в Норвегії та пропонує унікальний досвід і знання контрольованого повітряного простору.

У нас є сучасні класні кімнати, повністю обладнана центр комп'ютерного навчання і нових літаків і тренажерів. У нас також є тренажерний зал, їдальня і кімнати гуртожитку доступні на Airport- / школи області.

КАР'ЄРА

Люди подорожують більше, ніж коли-небудь, і є зростаючий попит на пілотів. Закінчивши Льотно Академії вам доведеться всі сертифікати, необхідні для застосування в якості першого офіцера авіакомпаній.

Попит на пілотів очікується, збільшиться в наступні роки. Обидва бізнесу і приватного подорожі по повітрю зростає. Авіакомпанія трафіку збільшується кожен місяць, і великі авіакомпанії постійно запускає нові маршрути. Це, разом з очікуваним виходом на пенсію через старість серед пілотів, створить великий попит на нових пілотів у майбутні роки, особливо в Скандинавії. Погоди з Boeing і Airbus держави, що в усьому світі попит на нових пілотів перевищить 500000 протягом 2033, і ми вже почали бачити пілотний дефіцит у США та Азії. Так, в даний час є для вас час, щоб почати свій пілотний освіту!

Як нещодавно утвореного льотчика ви починаєте свою кар'єру в якості першого офіцера. У ході своєї кар'єри ви можете літати кілька типів літаків, з усім світом, як вашої робочої середовищі. Як ви купуєте більше досвіду, то природно прогресувати з сидінням капітана, з відповідальністю вести команду і планувати і виконувати польоти безпечно і зручно для всіх на борту.

Інтегрований пілот освіту в Льотно академії рекомендується авіакомпаній, як SAS і норвезька, і у нас є колишні студенти, що працюють в цих компаніях, а також багато інших авіакомпаній в Скандинавії, Європі і в усьому світі. Компетенція основі і спрямовані пілот освіту в Льотно академії забезпечує найкращі препарати для наших студентів, при зверненні в авіакомпанії.

Стати льотчиком

Будучи пілотом вимагає і захоплюючим, і багато рішень повинні бути зроблені до і під час польоту. Пілоти тому повинні бути добре освічені та підготовлені для виконання завдань, які очікують їх.

Пасажирські літаки завжди літав з двома пілотами: капітан і перший офіцер. Вони співпрацюють з метою завершення завдань в кабіні під час польоту.

Пілоти, як правило, починають свою роботу за годину до польоту планується відійти. Вони планують маршрут польоту, оцінити погоду, розрахувати потребу в паливі, і зробити ваги і балансу розрахунок. Разом з рештою командою вони також виконують безліч інших завдань, перш ніж підготовчі політ починається.

Під час польоту, капітан і перший офіцер завдання частка. На додаток до управління літаком вони повинні орієнтуватися, прочитайте контрольні, отримувати дозволів від управління повітряним рухом, та інформувати пасажирів про політ. Перед посадкою заходження і посадка в пункті призначення повинно бути заплановано, і пілоти повинні витримати вагу повітряного судна, другий трафік і погоду до уваги. Вони роблять їх остаточне рішення і розрахунки на основі інформації, отриманої на підльоті до аеропорту. На наступний день на роботі може складатися з декількох польотів, і альтернативний пілоти літають між і нельотна обов'язків.

ДОСЛІДЖЕННЯ

Міжнародний пілотний освіту в Льотно Академії 2 роки повний робочий день Освіта з паралельними теоретичних досліджень і пролетів.

Вся програма проводиться на сучасному школі Торп аеропорту Sandefjord. Після закінчення школи, ви будете мати право на роботу в якості пілота з авіакомпаніями. Уроки теорії проводяться в сучасних класах з новими SmartBoards. Літак нові і вельми сучасний з передовою апаратури. У нас є держава-оф-мистецтво польоту тренажерів, один з яких є симулятор Boeing 737NG. Школа відкрита для наших студентів 24/7, і студенти використовують школу і в будні дні і у вихідні дні. У нас є живий і активний студентському середовищі. Наша кімната переговорів є місцем зустрічі для студентів і викладачів, а також "Штаб-квартира" для планування вітчизняних і зарубіжних рейсів і для обміну досвідом і знаннями.

КУРС ПЛАН

У Пілот рейсу академія, Навчання ділиться на дві: змінний тижнів теорії і літаючих. Теорія тижнів складаються з інструкції 6:00, і протягом тижня польоту, студенти літати літаки школи. Льотна підготовка для студентів починається рано в програмі, і студенти, як правило, придбали достатньо знань, щоб мати можливість літати соло вже до кінця першого семестру! Міжнародна програма льотну підготовку на Льотно школи складається з 915 годин високоякісного навчання в класі на ATPL (A) рівня, найбільш передової сертифікат на пілотів. Поряд з інструкцією теорії, студенти будуть вивчати основні візуальні і політ за приладами на перший, а потім прогресу до розширеного інструменту, що летить в двомоторних літаків школи. До кінця курсу студенти будуть проходити тренажерної підготовки, де вони навчаються, вимагаючи задачу екіпажу співпраці під час стресових ситуацій.

Весняний семестр розпочинається перший цілий тиждень січня і триває протягом червня. Осінній семестр розпочинається перший цілий тиждень серпня і продовжує додаток. 20 грудня. Існує свято Пасхи, чотири тижні літніх канікул і два тижні різдвяних канікул протягом навчального року.

Викладання і навчання

У Льотно академії ми закликаємо провести освіта як закрити до реальності для пілотного професії, як це можливо. Наша програма включає в себе всі різновиди роботи пілота, щоб підготувати наших студентів до своєї професії в кращому питання. 150112 presentasjon кар'єри дослідження

Тренажерної підготовки

У школі є сучасні тренажери, що студенти використовують як частина їх навчання. Один з тренажерів є Cessna 172, схожий на основний навчально-тренувального літака використовує школа. До кінця навчальної програми, студенти будуть купувати тренажер Boeing 737NG, використовуваний для мульти-екіпажу і підготовки струменя орієнтації.

Розташування

Сандефьорд

Pilot Flyskole AS

Address
Hangarveien 13
3241 Сандефьорд, Жилет, Норвегія