OSM Aviation Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

СТАТИ ПІЛОТОМ СВІТОВОГО КЛАСУ


У OSM Aviation Academy ми бачимо наших студентів як майбутніх колег. За допомогою нашої концепції Airline Ready Pilot вам буде надана умовна пропозиція роботи в якості молодшого першого співробітника з OSM Aviation саме з того моменту, коли ви приймете як студент в OSM Aviation Academy .


Все, що вам потрібно зробити, це утримати свій кінець угоди - повне відданість і зосередитись на тому, щоб максимально використати вашу освіту та стати кваліфікованим та пілотним персоналом з питань безпеки.


Разом ми формуємо майбутнє авіації.


АВІАКОМПАНІЙ ГОТОВИЙ ПІЛОТ

У OSM Aviation Academy ми бачимо наших студентів як майбутніх колег. Наші інтегровані тренінгові програми дають вам практично або практично ніякого досвіду авіакомпанії Ready Pilot через 2 роки. Вже коли ви починаєте навчання з польоту, ви отримаєте умовну пропозицію від OSM Aviation. Це дозволяє вам зосередитись на місці, де воно повинно бути, щоб стати кращим пілотом, який ви можете бути. Знаючи, що вже тоді, коли ви вперше виступаєте на злітно-посадковій смузі, ви на швидкому шляху до пілотної кар'єри.

OSM Aviation налічує 5300 льотчиків та екіпажів кабіни у 18 країнах і буде продовжувати розширюватися в найближчі роки. Авіакомпанії, такі як норвезька, Finnair, Turkish Airlines і Томас Кук, є частиною авіакомпаній, які використовують загальну концепцію управління екіпажем OSM Aviation. Як випускник програми високоякісних OSM Aviation Academy і орієнтованих на навчальні програми, ви станете бажаним кандидатом на роботу в OSM Aviation.


Як професійний льотчик, ви повинні мати ретельне ставлення до оперативної роботи, дотримання стандартної робочої процедури компанії (SOP), а також бути безпечним і гнучким в повсякденній роботі. Це складна і вимоглива професія з духовим поглядом на офіс, і все починається з вашого початкового навчання.
У OSM Aviation Academy ми бачимо наших студентів як майбутніх колег. Це означає, що вам буде надана відповідальність, і ви, як очікується, візьмуть на себе ініціативу під час навчання. Концепція Airline Ready Pilot забезпечує умовне пропозицію роботи - ваша робота буде максимально ефективно використовувати вашу підготовку та випускника як кваліфікованого та безпечного професійного льотчика.

У нашому світі правильне ставлення означає все. Маючи правильний настрій і бути наполегливим, має надзвичайно важливе значення для вас, щоб досягти успіху. Під час тренінгу ми допоможемо вам отримати потрібні знання та набути необхідних навичок. Решта залежить від вас ...

Розташування

Осло

Address
Lysaker
1366 Осло, Осло, Норвегія