Ntec - National Tertiary Education Consortium

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в NTEC

Ласкаво просимо в Національному вищої освіти консорціуму (НТЕК). NTEC складається з чотирьох вищих провайдерів, які все зареєструвалися і акредитовані кваліфікації Новій Зеландії Authority (NZQA):

Concordia інститут бізнесу (КІБ) Національний інститут технології (NTI) Національний інститут освіти (NIE) Коледж майбутнього навчання NZ (FutureCOL)

NTEC побудований таким чином, всі школи в рамках інтегрованої організації працюють із загальними директорів відповідно до загальної системою управління якістю, дотримуватися спільних цінностей і працювати з тими ж містечках в різних місцях, де NTEC школи реалізації програм.

Студенти NTEC готуються до кар'єри в області бухгалтерського обліку, бізнесу, обчислювальної техніки, кулінарії, консультації, гостинність, охорони здоров'я та навчання на робочому місці. Concordia в англійський Академія пропонує широкий спектр англійських програм, у тому числі спільних, ділових, наукових, IELTS і TESOL (вчителі англійської мови носіям інших мов), і НТЕК також працює короткострокові курси гостинності.

Основний кампус NTEC в Окленді КБР, і ми також маємо філії в Крайстчерч, Тауранга, і Гастінгс. Кожен кампус розташований в центрі міста і має легкий доступ до громадського транспорту, бібліотеки, торгові центри і закусочні.

NTEC має репутацію доброзичливий, турботливий і гостинний, і має мульти-культурне персонал з великим досвідом в галузі освіти для іноземних студентів. Репетитори, консультанти і допоміжний персонал із задоволенням наставник студентів і дати вказівки, щоб допомогти їм отримати максимальну віддачу від їх вивчення і повністю розкрити свій потенціал.

У НТЕК школи високопродуктивні, хороші навчальні заклади якість, і це відбивається в їх NZQA (Нова Зеландія кваліфікаціями) зовнішньої оцінки та розгляду звітів. Три з шкіл - Concordia, Національний інститут технології та Коледж майбутнього навчання NZ - є максимально можливий рейтинг однієї категорії, що означає, що NZQA є "дуже впевнені" в своїй освітній діяльності.

Бачення, місія та цінності

Розташування

Окленд

Address
HEAD OFFICE AND AUCKLAND CAMPUS,
Ntec Tower,
20 Hobson Street

911-312 Окленд, Окленд, Нова Зеландія

Гастінгс

Address
HASTINGS CAMPUS,
304-308 Ellison Road

4122 Гастінгс, Хоук-Бей, Нова Зеландія

Тауранга

Address
TAURANGA CAMPUS,
Durham Court,
146 Durham St

3110 Тауранга, Bay Of Plenty, Нова Зеландія

Крайстчерч

Address
CHRISTCHURCH CAMPUS,
289 Tuam Street,
Christchurch Central

8011 Крайстчерч, Кентербері, Нова Зеландія