Прочитайте офіційний опис

NZMA надає професійно-технічну освіту в 11 навчальних центрах у Новій Зеландії до 4500 студентів щорічно у сфері гостинності, кулінарії, бізнесу, послуг, аптеки та охорони здоров'я.

NZMA має на меті підтримку наших студентів, щоб досягти найкращого результату з їхніх навчань, причому понад 80% наших випускників перейшли на заняття чи вищу освіту *.

Чому вибирати нас?

NZMA є частиною професійних коледжів ACG; ми є постачальником якісних освітніх послуг. NZQA оцінив нас провайдером категорії 1, що є їх найвищим рейтингом.

Перевага для студентів

 • Малі класні розміри
 • Цікаве, сприятливе навчальне середовище
 • Великі репетитори з великим досвідом роботи в галузі
 • Професійна, галузева підготовка дає вам реальні навички роботи на робочому місці
 • Високоякісні об'єкти
 • Автентичне навчальне середовище в кожному кампусі (бари, ресторани, студентські кафе та повністю функціонуючі комплекси контактних центрів, щоб назвати декілька)
 • NZQA-акредитовані кваліфікації
 • Промислові партнерства - ми є пріоритетним тренером для багатьох провідних роботодавців NZ
 • Можливості роботи
 • Безкоштовна підтримка зайнятості через NZMA Careers
 • Pathways подальшого навчання як в NZMA і в університетах Нової Зеландії та за кордоном

Наші кампуси

Всі наші кампуси повністю оснащені спеціально побудованими вершинами лінійних об'єктів. З брусків, кафе та комерційних кухонь, до магазинів роздрібної торгівлі, живих контактних центрів та майстерень з будівництва - наша реалістична середовище навчання на робочому місці допоможе вам швидше працювати.

Загальні вимоги до в'їзду;

Вік: Мінімальний вік для іноземних студентів, які навчаються в NZMA складає 17 *.

Необхідні умови: деякі програми мають певні вимоги до академічних або кваліфікаційних вимог. Часто ці заходи можна виконати, заповнивши програму нижчого рівня. Будь ласка, перевірте NZMA .ac.nz для деталей всіх вимог щодо в'їзду.

Знання англійської мови: Ви повинні продемонструвати рівень знань англійської мови, який відповідає вимогам IELTS для вашого рівня навчання. Існує багато альтернативних способів продемонструвати ваш рівень кваліфікації. Ваш консультант із зарахування на навчання допоможе вам у цьому процесі. Під час сходів необхідно продемонструвати, що ви відповідаєте рівню IELTS або еквівалентній програмі вищого рівня, в якій ви лещати в *

* Зверніться до конкретних вимог до в'їзду.

Спеціальні вимоги до в'їзду;

Дипломна програма з управління прикладною готельного господарства (рівень 6)

Ця програма включає в себе диплом 5-го рівня Нова Зеландія з менеджменту гостинності.

Вік: 17 Необхідні умови: Завершено еквівалент Нової Зеландії 12-го року та / або узгоджений еквівалент. IELTS: Academic 6.0 (без смуги менше 5,5)

Диплом з туризму та управління готелем (рівень 7)

Вік: 18 Необхідні умови: відповідна кваліфікація, наприклад, готельне (рівень 6), АБО відповідний досвід роботи (принаймні 1-2 роки, як керівник у готельному або туристичному середовищі). IELTS: Academic 6.0 (без смуги менше 5,5)

Нова Зеландія сертифікат фармацевта (рівень 5)

Вік: 18 Необхідні передумови: 12-13 академічних досягнень, або додаткова третинна кваліфікація, або демонстрація еквівалентних навичок та знань. IELTS: Academic 6 (без смуги менше 5,5)

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

NZMA

Ця програма ідеально підходить, якщо ви орієнтуєтеся на кар'єру в галузі управління гостинними справами або якщо у вас вже є фронтовий досвід обслуговування гостеприи ... [+]

80 тижнів

Ця 80-тижнева програма пропонується в NZMA Auckland Sylvia Park Campus.

Що я навчу?

Ця програма ідеально підходить, якщо ви орієнтуєтеся на кар'єру в галузі управління гостинними справами або якщо у вас вже є фронтовий досвід обслуговування гостеприимства і ви плануєте взяти свою кар'єру на новий рівень і досягти успіху в управлінні.

Зміст програми містить:

Перша половина програми включає в себе модулі на основі класних модулів, а у другій половині ви розширюєте свої знання та навички в галузі гостинності через повну стажування (застосовуються критерії відповідності) або модулі на базі кампуса.... [-]

Нова Зеландія Hamilton Auckland
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
80 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою