NSIA - The Professional Hospitality Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

NSIA є частиною професійних коледжів ACG; ми є постачальником якісних освітніх послуг. Ми є нагородами 1-ї категорії академії гостинності та кулінарії, яка з 2001 року надає галузі висококваліфікованим випускникам.

Заснована в центральній частині Окленду, ми надаємо студентам багатопрофільне середовище з найсучаснішими можливостями для підвищення майбутнього успіху наших студентів. Ми прагнемо досягти глобальної досконалості у постійній підготовці студентів до майбутніх цілей, яких вони прагнуть.

NSIA - це навчальний заклад, затверджений NZQA, який пропонує ряд кваліфікацій на рівнях 3, 4 та 5 за трьома дисциплінами в області кулінарії, випічки та гостинності. Кваліфікація, яку ми пропонуємо, має відмінну якість, а наші випускники високо оцінюються в галузі. Будучи студентом гостинності в NSIA, вас навчать кваліфіковані і віддані репетитори, які підготують вас до участі в індустрії гостинності. Ви зможете користуватись галузевими посиланнями NSIA, які будуть незмінними для пошуку роботи після закінчення навчання.

Розташування

Окленд

NSIA, Symonds Street Campus, Auckland CBD

Address
100 Symonds Street
1010 Окленд, Окленд, Нова Зеландія
Веб-сайт
Телефон
+64 9 442 3456

Окленд

NSIA, Hobson Street Campus, Auckland CBD

Address
Hobson Street Campus 171 Hobson Street,
1010 Окленд, Окленд, Нова Зеландія
Веб-сайт
Телефон
+64 9 442 3456