Прочитайте офіційний опис

NSIA є частиною професійних коледжів ACG; ми є постачальником якісних освітніх послуг. Ми є нагородами 1-ї категорії академії гостинності та кулінарії, яка з 2001 року надає галузі висококваліфікованим випускникам.

Заснована в центральній частині Окленду, ми надаємо студентам багатопрофільне середовище з найсучаснішими можливостями для підвищення майбутнього успіху наших студентів. Ми прагнемо досягти глобальної досконалості у постійній підготовці студентів до майбутніх цілей, яких вони прагнуть.

NSIA - це навчальний заклад, затверджений NZQA, який пропонує ряд кваліфікацій на рівнях 3, 4 та 5 за трьома дисциплінами в області кулінарії, випічки та гостинності. Кваліфікація, яку ми пропонуємо, має відмінну якість, а наші випускники високо оцінюються в галузі. Будучи студентом гостинності в NSIA, вас навчать кваліфіковані і віддані репетитори, які підготують вас до участі в індустрії гостинності. Ви зможете користуватись галузевими посиланнями NSIA, які будуть незмінними для пошуку роботи після закінчення навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

NSIA - The Professional Hospitality Academy

Ця програма розширюється на сертифікаті рівня 4 та надає студентам підвищену кваліфікацію за допомогою передових кулінарних технологій. Він також ідеально підходить для т ... [+]

Ця програма розширюється на сертифікаті рівня 4 та надає студентам підвищену кваліфікацію за допомогою передових кулінарних технологій. Він також ідеально підходить для тих, хто має досвід у кулінарії, які вже отримали базові навички, щоб піти прямо на рівень дипломів.

Що я навчу?

Керування кухнею:

Вступ до академічного письма створює студентів для виконання оцінок. Дізнайтеся про основні навички у сферах фінансового менеджменту, людських ресурсів, розвитку персоналу, ділової етики, відносин на робочому місці та регуляторних вимог в індустрії гостинності. Системи виробництва кухонь: досліджувати історичні кулінарні впливи на продукти харчування та порівнювати ремісничі методи з масовим виробництвом. Практичні вправи включають приготування їжі та презентацію цілого ряду просунутих продуктів харчування, використовуючи різні способи виробництва.... [-]

Нова Зеландія Auckland
Червень 2020
англійська
Денне навчання
50 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою