Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Введення

Прочитайте офіційний опис

ХТО МИ

Школа елітного менеджменту

- Піонером University Degree Pathway Provider в Веллінгтоні Нової Зеландії

З 2003 року EMS є повністю акредитованою бутиковою мовою та діловою школою NZQA, що базується в центрі міста Веллінгтон з 2003 року . (NZQA впевнений у нашій навчальній діяльності та здатності до самооцінки)

EMS затверджується та фінансується Комісією з вищої освіти (TEC) та Міністерством соціального розвитку для підготовки кадрів та підвищення кваліфікації.

EMS створює університетські дипломи « Pathways які ефективно заощаджують час та гроші для студентів та з гордістю стають першопрохідцем університетського ступеня Pathway у Веллінгтоні.

Що ми пропонуємо

EMS присвячена тому, щоб ваше бажане майбутнє відбулося, надаючи вам програми піонерських університетських ступенів Pathway через наші договори про артикуляцію з провідними університетами Нової Зеландії.

EMS пропонує до 120 кредитів щодо передачі угод про артикуляцію до ділових ступенів в Університеті Массі, Оклендському технологічному університеті (AUT) та технологічних інститутах, включаючи WelTec та Whitireia. Кваліфіковані випускники EMS можуть безпосередньо вступити на другий рік навчання до університету та протягом двох років здобути науковий ступінь бізнесу. EMS також має на меті запропонувати ІТ, управління туризмом, бухгалтерський облік та фінансування дипломів, що також призводить до відповідних ступенів її академічних університетів-партнерів.

EMS пропонує затверджені NZQA англійською мовою сертифікати Нової Зеландії (NZCEL) 3-го та 4-го рівнів, які широко прийняті університетами Нової Зеландії як критерії заміщення вступу IELTS 5.5 або 6.0.

При зарахуванні на дипломи на NZCEL студенти можуть отримати стипендію на суму 8000 доларів на диплом про навчання в EMS.

EMS - це також затверджений NZQA центр внутрішнього тестування англійської мови, який надає студентам безліч варіантів вступу для навчальних досягнень.

ЧОМУ EMS

Там, де університет прагне до академічної досконалості, а політехнічний факультет готує випускників, які готові до роботи, ELITE пропонує вам обидві цілеспрямовані умови для кожного студента. Ми зосереджені на тому, щоб допомогти кожному з вас стати кар'єрним шляхом завдяки нашим цілеспрямованим навчальним та персоналізованим системам підтримки.

o Елітна освіта: виділені невеликі розміри класів, які мають принципову різницю (наприклад, студенти з дипломами 6-16 класів).

o Персоніфікована підтримка студентів: Ми дбаємо про студентів як унікальних людей з різноманітними потребами та цілями. Наші прогресивні огляди протягом навчальної подорожі студентів забезпечать їх успіх.

СТУДЕНТСЬКА ПІДТРИМКА

Ми пропонуємо ряд позаурочних заходів, включаючи досвід волонтерів.


Ми надаємо безкоштовну послугу на одному місці, включаючи знижки:

 • Переклад та зарахування до університету
 • Кава "Експресо" в $ 1
 • медичне та туристичне страхування
 • квиток на літак
 • Гастролі в Новій Зеландії, Австралії та США


ОСОБЛИВОСТІ МІСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Веллінгтон, безпечна дружня столиця Нової Зеландії, є місцем вибору для розумних, креативних та амбітних студентів.

1) Системи освіти світового класу - Освітня система Нової Зеландії займає перше місце у світі за підрозділом Economist Intelligence Unit, що забезпечує освіту майбутніх навичок для своєї молоді. У Веллінгтоні є безліч чудових варіантів від школи до університету всесвітнього рейтингу.

2) Веллінгтон - єдине в світі акредитоване столицю « безпечної громади ». Це безпечне та доброзичливе місце для дзвінків додому. Студенти тут насолоджуються безпечним та безпечним середовищем для життя, роботи та навчання.

3) Чудова якість життя - Веллінгтон всесвітньо відомий як дивовижне місце для проживання, Велінгтон був названий Lonely Planet "найкрутішою маленькою столицею в світі" і названий Deutche Bank найкращим місцем у світі. Люди, які живуть у Веллінгтоні, оцінюють власну якість життя дуже високо, 87% жителів заявляють про хорошу якість життя. Це чудове місце бути студентом. Це досить мало, щоб отримати дружній досвід Нової Зеландії, з яскравим містом, що пропонує багато зробити.

4) Компактне і прогулянкове місто - Три університети світового класу знаходяться за 15 хвилин ходьби від центру міста Веллінгтон, а також багато інших вищих навчальних закладів та шкіл. Веллінгтон також добре пов'язаний з ефективною та чистою мережею поїздів та автобусів - що допомагає пояснити, чому у Веллінгтоні найбільше використання громадського транспорту на душу населення в Новій Зеландії!

5) Вантажі прекрасних просторів - приголомшлива берегова лінія Веллінгтона, свіже повітря та відкриті зелені простори означають чудовий відпочинок на свіжому повітрі, спорт

6) Різноманітність - близько третини жителів Веллінгтона народилися за межами Нової Зеландії - місто є мультикультурним центром. Люди з усього світу вирішили жити у Веллінгтоні, що робить його різноманітним та захоплюючим місцем.

7) Розумний капітал - ви відчуєте себе як вдома в оточенні найбільш високоосвіченого населення країни. 28% відсотків людей у Веллінгтоні у віці від 15 років мають ступінь бакалавра або вищу як найвищу кваліфікацію, порівняно з 20% на національному рівні.

8) Високотехнологічний капітал - ми живемо в багатьох інноваційних бізнесах, таких як Weta Workshop і Weta Digital, Xero і Pik Pok, що є частиною швидко зростаючої галузі цифрових технологій Веллінгтона. У регіоні найбільша частка людей, зайнятих у службах, що займаються знаннями, в країні, що робить це захоплюючим місцем для життя та навчання.

9) Ми - Середземномор’я - ласкаво відоме як Середземномор’я, ми місто, в якому оживає кінофільм. Відзначений нагородами талант у Веллінгтоні сприяв таким проектам, як Ghost in the Shell, The Hobbit, Pete's Dragon, Avatar, Krampus, King Kong, трилогія "Володар кілець" та багато інших.

10) Кулінарний капітал - ми любимо їжу! У Веллінгтоні, поважно, є більше ресторанів, кафе та барів на душу населення, ніж у Нью-Йорку. Не вистачає їжі з рідної країни? Не панікуйте - є спеціалізовані супермаркети та ресторани з їжею з усього світу. А якщо вам дуже подобається їжа, обов'язково берете участь у фестивалі Visa Wellington On a Plate, який проводиться в серпні кожного року.

11) Фестивальне місто Нової Зеландії - Веллінгтон - це веселе і яскраве місце для життя, з календарем, наповненим захоплюючими подіями. Від щорічних фестивалів, культурних вишукань, виступів на живо до спортивних матчів і всього іншого між ними ви знайдете багато, щоб не розважати.

Ми сподіваємось вітати Вас у нашій родині EMS та допомогти вам досягти ваших академічних цілей у Новій Зеландії.

Також зацікавлені наші англійські програми:

Англійська мова як програма другої мови:

 • Загальна англійська (для початкових до проміжних)
 • Англійська свідоцтво бариста
 • Англійський спорт
 • Навчальна поїздка
 • Англійська мова сертифікату Нової Зеландії (NZCEL) рівень 3 (замінити IETLS 5.5)
 • Англійська мова Нової Зеландії (NZCEL) рівень 4 (замінити IELTS 6.0)
 • Сертифікат англійської мови Нової Зеландії (NZCEL) Рівень 4 (замінити IELTS 6.5) (чекаю затвердження)

Будь ласка, відвідайте: www.ems.ac.nz

Розташування

Веллінгтон

Address
Levels 3 , 4 & 6 Grand Central Tower 76-86 Manners Street PO Box 24248, Wellington 6011 NEW ZEALAND
6011 Веллінгтон, Веллінгтон, Нова Зеландія