Прочитайте офіційний опис

Чому вибирати курс з AMES - The Institute of IT ?

Компанія AMES, заснована в 1991 році, є одним із провідних постачальників послуг у сфері інформаційних технологій в Новій Зеландії. Ми підтримуємо та надихаємо динамічних, командно-орієнтованих та технічно талановитих випускників, які сприяють глобальній репутації Нової Зеландії як лідерів та новаторів у секторах ІТ та нових технологій.

Шлях до кар'єри майбутнього

AMES надає студентам доступ до ІТ-індустрії та робочих місць у майбутньому. Інститут працює спільно з декількома національними та міжнародними компаніями, щоб забезпечити найкращі міжнародні тренінги, забезпечуючи, щоб наші студенти були обладнані усіма основними навичками, необхідними для місцевої галузі.

Міжнародно визнана галузева кваліфікація

AMES також дає студентам змогу виконати низку міжнародно визнаних кваліфікацій, таких як навчання Microsoft, CISCO та CompTIA, щоб наші випускники успішно працювали у обраній ІТ-кар'єрі як у Новій Зеландії, так і у всьому світі.

Підготовка до ІТ-індустрії

Наші викладачі приїхали, всі мали справжній досвід промисловості, працюючи з ІТ та новими технологіями. Вони використовують свої знання, щоб проінформувати про свою практику навчання та оновлювати всі останні розробки в технологічному секторі.

NZQA Категорія Один постачальник освіти

AMES акредитована Нова Зеландія кваліфікаційна служба (NZQA) відповідно до Закону про освіту 1989 року, щоб забезпечити освіту та навчання, і отримала оцінку постачальника освіти категорії 1 - це найвищий рівень. Ця категорія означає, що AMES - це відомий високопродуктивний постачальник вищої освіти.

AMES - Інститут інформаційних технологій є частиною New Education Group, провідного незалежного постачальника професійної підготовки Нової Зеландії. Анімаційний коледж, як зареєстрований PTE, нагороджує всі кваліфікації, що пропонуються AMES - Інститутом інформаційних технологій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

AMES - The Institute of IT

Навчіть вирішувати складні проблеми, використовуючи новітні технології Cloud. Ви дізнаєтеся корпоративні мережі, мережеві інфраструктури, рішення для обміну повідомленням ... [+]

Огляд

Навчіть вирішувати складні проблеми, використовуючи новітні технології Cloud. Ви дізнаєтеся корпоративні мережі, мережеві інфраструктури, рішення для обміну повідомленнями та системи обміну інформацією, використовуючи Cloud-рішення, які є масштабованими, надійними та за вимогою.

Зароби

Хмар фахівці заробляють $ 71 000 - $ 97 000 на рік! ***

МодуліСлужби активного каталогуНалаштування додаткових серверних сервісівАдміністрування сервераСистеми обміну інформацієюПлатформа як сервісАдміністрування диспетчера налаштування системи System CenterРозгортання диспетчера налаштування системи System CenterМоніторинг та керування приватною CloudНалаштування та розгортання приватного CloudКарєрні можливостіПопит... [-]
Нова Зеландія Auckland
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
45 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою