Прочитайте офіційний опис

ACG Education має дошкільні навчальні заклади, школи, університетські програми Pathway * та професійні коледжі в 50 кампусах в трьох країнах. Нараховуючи понад 17 тисяч студентів у кожному віці та на рівні, наші 1300 співробітників працюють над тим, щоб допомогти їм розкрити свій потенціал та створити яскравіше майбутнє.

* Програми University Pathways поставляються зареєстрованими провайдерами NZQA та Міністерства освіти

Наші виняткові програми Pathways

Переходьте до успішного навчання в одному з провідних університетів Нової Зеландії з нашими університетськими курсами Pathway . Успішне завершення гарантує вступ студентів до Університету Окленду, Оклендського університету технологій (AUT) або Університету Вікторії Веллінгтона.

Гарантований Pathway до університету

Студенти, які успішно закінчили одне з наших програм з фундації та можуть відповідати критеріям вступу до університету, матимуть гарантований Pathway до ступеня бакалавра.

Ексклюзивні університетські партнерства

Ми маємо ексклюзивне партнерство з трьома провідними університетами Нової Зеландії: Університетом Окленду, Технологічним університетом Окленда (Австралія) та Університетом Вікторії в Веллінгтоні. Наші спеціалізовані навчальні програми поєднують в собі академічне навчання з обраним вами предмету з розвитком англійської мови та незалежними навичками навчання.

Спеціалізовані курси, особиста допомога

Поки Ви вивчаєте спеціалізовані курси вступних університетів та курси англійської мови, необхідні для університету в Новій Зеландії, ви отримаєте високий рівень особистої гігієни та підтримки, щоб полегшити вивчення далеко від дому. Це дасть вам чудову основу для майбутнього навчання в університеті - або будь-якого іншого навчального Pathway .

Pathways" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77730_Resized-ACG-Pathways-March2017-113.jpg" alt="ACG Pathways" />

Вивчення англійської мови

Наші фахівці з англійської мови - ACG English School та The Campbell Institute - допоможуть вам навчатися в англомовній академічній обстановці і дадуть вам впевненість у здійсненні вашого університетського навчання. Наші курси з якості можуть бути інтегровані в програму фундацій.

Підтримка та навчання за кордоном

Якщо ви не є громадянином Нової Зеландії, alt = "ACG Pathways допоможе вам встановитись, знайшовши десь підходящий для вас спосіб життя, зробити ваші поїздки та навіть допомагати вам знаходити роботу на неповній роботі. Це означає, що ви можете зосередитися на вивчають вашу основу.

Наші кваліфіковані викладачі пропонують індивідуальну увагу і заохочення, щоб допомогти вам пройти курс і досягти ваших академічних цілей.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Програма Pathway для студентів бакалаврату

ACG Pathways

Сертифікат AUT сертифікатів Фонду гарантує, що іноземні студенти можуть відповідати вимогам до вступу та повністю готові до випробувань навчальної програми AUT. ... [+]

Сертифікат AUT сертифікатів Фонду гарантує, що іноземні студенти можуть відповідати вимогам до вступу та повністю готові до випробувань навчальної програми AUT.

Успішне заповнення сертифіката гарантує Вам вступ до програми підвищення кваліфікації AUT. Сертифікат також визнають всі інші університети Нової Зеландії.

Існують три варіанти курсів - від 6 до 12 місяців, з чотирма датами початку року - у січні, квітні, липні та жовтні. Навчальний план включає сучасні спеціалізовані області знань, базову підготовку з англійської мови та навички самостійного навчання.... [-]

Нова Зеландія Auckland
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
6 - 18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ACG Pathways

Ця програма вивчення фундації гарантує, що ви будете готові вивчати вибраний ступінь бакалавра в Університеті Вікторія. Ви будете вчити необхідну англійську мову, академі ... [+]

Університет Вікторії Веллінгтоні Програма вивчення фундації викладається виключно компанією ACG Education.

Ця програма вивчення фундації гарантує, що ви будете готові вивчати вибраний ступінь бакалавра в Університеті Вікторія. Ви будете вчити необхідну англійську мову, академічні знання та навички навчання, необхідні для досягнення успіху у ваших майбутніх навчаннях.

Після закінчення програми вам буде забезпечено місце в Університеті Вікторія. Ця програма також визнана усіма іншими університетами Нової Зеландії.... [-]

Нова Зеландія Wellington
Березень 2020
англійська
8 - 18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ACG Pathways

Ця програма фундації готує іноземних студентів для вступу до університетських ступенів Окленда, забезпечуючи, щоб вони не тільки відповідали вимогам до вступу, але й добр ... [+]

Університет Оклендського сертифікату з вивчення фундацій надає студентам Pathway до ступеня їх вибору в провідному університеті Нової Зеландії.

Ця програма фундації готує іноземних студентів для вступу до університетських ступенів Окленда, забезпечуючи, щоб вони не тільки відповідали вимогам до вступу, але й добре обладнані для вирішення завдань ступеня. Цей курс закладає основу для успіху.... [-]

Нова Зеландія Auckland
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
6 - 18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою